Quantcast
لوکتو | لیست اولیه نامزدهای جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان اعلام شد
ورود عضویت

لیست اولیه نامزدهای جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان اعلام شد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 17 مهر 1397
لیست اولیه نامزدهای جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان اعلام شد

آکادامی علوم و هنرهای تصویری اسکار، لیست فیلم‌های معرفی شده برای جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را منتشر کرد. 87 کشور آثار برگزیده خود را به آکادامی معرفی کرده‌اند که در میان آن‌ها، برای اولین بار نام کشورهای مالاوی و نیجر نیز دیده می‌شود. از جمله نام‌های شناخته‌شده در این لیست، می‌توان به فیلم‌های Roma از مکزیک و Cold War از لهستان اشاره کرد که ممکن است در دیگر شاخه‌های اسکار، از جمله بهترین فیلم و یا بهترین کارگردان نیز نامزد شوند. فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» نیز از ایران نامزد جایزه اسکار است.

Photo

لیست 87 فیلم نامزد اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان را در زیر مشاهده می‌کنید:

فیلم «شکستن همزمان بیست استخوان» به کارگردانی جمشید محمودی از افغانستان

فیلم Until the End of Time به کارگردانی یاسمین شیخ از الجزایر

فیلم El Angel به کارگردانی لوئیز اورتگا (Luis Ortega) از آرژانتین

فیلم Spitak به کارگردانی الکساندر کوت (Alexander Kott) از ارمنستان

فیلم Jirga به کارگردانی بنجامین گیلمور (Benjamin Gilmour) از استرالیا

فیلم The Waldheim Waltz به کارگردانی روث بکرمن (Ruth Beckermann) از اتریش

فیلم No Bed of Roses به کارگردانی مصطفی سروار فاروقی از بنگلادش

فیلم Crystal Swan به کارگردانی داریا ژوک (Darya Zhuk) از بلاروس

فیلم Girl به کارگردان لوکاس دونت (Lukas Dhont) از بلژیک

فیلم The Goalkeeper به کارگردانی رودریگو گوری پاتینیو (Rodrigo "Gory" Patino) از بولیوی

فیلم Never Leave Me به کارگردانی آیدا بگیچ (Aida Begic) از بوسنی و هرزگوین

فیلم The Great Mystical Circus به کارگردانی کارلوس دیگوئس (Carlos Diegues) از برزیل

فیلم Omnipresent به کارگردانی ایلیان جولکوف (Illian Djevelekov) از بلغارستان

فیلم Graves without a Name به کارگردانی ریثی پان (Rithy Panh) از کامبوج

فیلم Family Ties به کارگردانی سوفی دوپوا (Sophie Dupuis) از کانادا

فیلم And Suddenly the Dawn به کارگردانی سیلویو کایوتزی (Silvio Caiozzi) از شیلی

فیلم Hidden Man به کارگردانی جیانگ ون (Jiang Wen) از چین

فیلم Birds of Passage به کارگردانی کریستینا گالگو (Christina Gallego) و چیرو گوئرا (Ciro Guerra) از کلمبیا

فیلم Medea به کارگردانی الکساندرا لاتیشو (Alexandra Latishev) از کاستاریکا

فیلم The Eighth Comissioner به کارگردانی ایوان سالای (Ivan Salaj) از کرواسی

فیلم Winter Flies به کارگردانی اولمو اومرزو (Olmo Omerzu) از جمهوری چک

فیلم The Guilty به کارگردانی گوستاو مولر (Gustav Moller) از دانمارک

فیلم Cocote به کارگردانی نلسون کارلو دلوس سانتوس آریاس (Nelson Carlo De Los Santos Arias) از جمهوری دومینیکن

فیلم A Son of Man به کارگردانی Jamaicanoproblem از اکوادر

فیلم «یوم‌الدین» به کارگردانی آ.ب. شاکی از مصر

فیلم Take it or Leave it به کارگردانی لینا تریشکینا وانهاتالو (Liina Trishkina-Vanhatalo) از استونی

فیلم Enthanizer به کارگردانی تیمو نیکی (Teemu Nikki) از فنلاند

فیلم Memoir of War به کارگردانی امانوئل فینکیل (Emmanuel Finkiel) از فرانسه

فیلم Namme به کارگردانی زازا خالواشی (Zaza Khalvashi) از گرجستان

فیلم Never Look Away به کارگردانی فلوریان هنکل وان دونرسمارک (Florian Henckel von Donnersmarck) از آلمان

فیلم Polyxeni به کارگردانی دورا ماسکلاوانو (Dora Masklavanou) از یونان

فیلم Operation Red Sea به کارگردانی دانته لم (Dante Lam) از هنگ کنگ

فیلم Sunset به کارگردانی لازلو نمس (Laszlo Nemes) از مجارستان

فیلم Woman at War به کارگردانی بندیکت ارلینگسون (Benedikt Erlingsson) از ایسلند

فیلم Village Rockstars به کارگردانی ریما داس (Rima Das) از هندوستان

فیلم Marlina the Murderer in Four Acts به کارگردانی مولی ثریا (Mouly Surya) از اندونزی

فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند از ایران

فیلم The Journey به کارگردانی محمد جباره الدراجی از عراق

فیلم The Cakemaker به کارگردانی افیر رائول گریزر (Ofir Raul Graizer)

فیلم Dogman به کارگردانی متئو گارونه (Matteo Garrone) از ایتالیا

فیلم Shoplifters به کارگردانی هیروکازو کوره-ادا (Hirokazu Kore-eda) از ژاپن

فیلم Ayka به کارگردانی سرگی دورتسوی (Sergey Dvortsevoy) از قزاقستان

فیلم Supa Modo به کارگردانی لیکاریون وایناینا (Likarion Wainaina) از کنیا

فیلم The Marriage به کارگردانی بلرتا زقیری (Blerta Zaqiri) از کوزوو

فیلم To be Continued به کارگردانی ایوارس سلکیس (Ivars Seleckis) از لتونی

فیلم Caprenaum به کارگردانی نادین لبکی (Nadine Labaki) از لبنان

فیلم Wonderful Losers: A Different World به کارگردانی آروناس ماتلیس (Arunas Matelis) از لیتوانی

فیلم Gutland به کارگردانی گویندا وان میله (Govinda Van Maele) از لوگزامبورگ

فیلم Secret Ingredient به کارگردانی گیورچه استاورسکی (Gjorce Stavreski) از مقدونیه

فیلم The Road to Sunrise به کارگردانی شمو جویا (Shemu Joyah) از مالاوی

فیلم Roma به کارگردانی آلفونسو کوارون (Alfonso Cuaron) از مکزیک

فیلم Iskra به کارگردانی گوجکو برکولیان (Gojko Berkuljan) از مونتنگرو

فیلم Burnout به کارگردانی نورالدین لخمری از مراکش

فیلم Panchayat به کارگردانی شیوام آدیکاری (Shivam Adhikari) از نپال

فیلم The Resistance Banker به کارگردانی یورام لورسن (Joram Lursen) از هلند

فیلم Yellow is Forbidden به کارگردانی پیترا برتکلی (Pietra Brettkelly) از نیوزیلند

فیلم The Wedding Ring به کارگردانی رحمتو کیتا (Rahmatou Keita) از نیجر

فیلم What Will People Say به کارگردانی ایرام حق (Iram Haq) از نروژ

فیلم Cake به کارگردانی عصیم عباسی از پاکستان

فیلم Ghost Hunting به کارگردانی رائد اندونی از فلسطین

فیلم Ruben Blades is not My Name به کارگردانی ابنر بنایم (Abner Benaim) از پاناما

فیلم The Heiresses به کارگردانی مارسلو مارتینسی (Marcelo Martinessi) از پاراگوئه

فیلم Eternity به کارگردانی اسکار کاتاکورا (Oscar Catacora) از پرو

فیلم Signal Rock به کارگردانی چیتو اس رونیو (Chito S. Rono) از فیلیپین

فیلم Cold War به کارگردانی پاول پاولیکوسکی (Pawel Pawlikowski) از لهستان

فیلم Pilgrimage به کارگردانی حوائو بوتلیو (Joao Botelho) از پرتغال

فیلم I Do Not Care if We Go Down in History as Barbarians به کارگردانی رادو جود (Radu Jude) از رومانی

فیلم Sobibor به کارگردانی کنستانتین کابنسکی (Konstantin Khabensky) از روسیه

فیلم Offenders به کارگردانی دژان زچویچ (Dejan Zecevic) از صربستان

فیلم Buffalo Boys به کارگردانی مایک وایلوان (Miek Wiluan) از سنگاپور

فیلم The Interpreter به کارگردانی مارتین سولیک (Martin Sulik) از اسلواکی

فیلم Ivan به کارگردانی یانز برگر (Janez Burger) از اسلوونی

فیلم Sew the Winter to My Skin به کارگرانی جمیل ایکس تی کوبکا (Jahmil X.T. Qubeka) از آفریقای جنوبی

فیلم Burning به کارگردانی لی چانگ دونگ (Lee Chang-Dong) از کره جنوبی

فیلم Champions به کارگردانی خاویر فسر (Javier Fesser) از اسپانیا

فیلم Border به کارگردانی علی عباسی از سوئد

فیلم Eldorado به کارگردانی مارکوس ایمهوف (Markus Imhoof) از سوئیس

فیلم The Great Buddha+ به کارگردانی سین-یائو هوانگ (Hsin-Yao Huang) از تایوان

فیلم Malila the Farewell Flower به کارگردانی آنوچا بونیاواتانا (Anucha Boonyawatana) از تایلند

فیلم Beauty and the Dogs به کارگردانی کوثر بن حنیا از تونس

فیلم The Wild Bear Tree به کارگردانی نوری بیلگه چیلان از ترکیه

فیلم Donbass به کارگردانی سرگی لزنیتسا (Sergei Loznitsa) از اوکراین

فیلم I Am Not a Witch به کارگردانی رونگانو نیونی (Rungano Nyoni) از بریتانیا

فیلم Twelve Year Night به کارگردانی آلوارو برچنر (Alvaro Brechner) از اوروگوئه

فیلم The Family به کارگردانی گوستاو راندون کوردوا (Gustavo Rondon Cordova) از ونزوئلا

فیلم The Tailor به کارگردانی بو لک ترن (Buu Loc Tran) و کای نگوین (Kay Nguyen) از ویتنام

فیلم 10 Days Before the Wedding به کارگردانی عمرو جمل از یمن

 

لیست نهایی نامزدهای جوایز اسکار در تاریخ 22 ژانویه 2019 اعلام می‌شود و نود و یکمین دوره مراسم اسکار در تاریخ 24 فوریه برگزار می‌شود.

 



شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید





بازی
فیلم
سریال
مطالب