Quantcast
لوکتو | فیلم Hellboy اثری در ژانر وحشت است
ورود عضویت

فیلم Hellboy اثری در ژانر وحشت است

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مهر 1397
 فیلم Hellboy اثری در ژانر وحشت است

در جریان مراسم کمیک کان شهر نیویورک، دیوید هاربور (David Harbour) که در فیلم Hellboy ایفاکننده نقش هلبوی/پسر جهنمی خواهد بود، با حضور در این مراسم جزییات جدیدی را از این فیلم برای طرفداران منتشر کرد. وی با تایید این نکته که المانهای برجسته فیلم‌های ابرقهرمانانه و کمیک بوکی در این فیلم حضور دارند، اعلام کرد که در درجه اول با یک فیلم ترسناک مواجه خواهیم بود.

 

«او ]نیل مارشال – Neil Marshall [ واقعا یک کارگردان فوق العاده است، به خصوص در زمینه آثار و چیزهای ترسناک. او میداند که چگونه بترساند و از هیولاها استفاده کند مخصوصا در این فیلم که یک فیلم هیولایی است! این یک فیلم هیولایی و ترسناک است. این فیلم یک اثر ابرقهرمانانه نیست اگرچه که برخی از المانهای آن فیلم‌ها را در خود دارد.»

 

هاربور در ادامه این فیلم را با آثار ترسناک قدیمی مقایسه کرد و در مورد جلوههای ویژهای که در ساخت این فیلم استفاده شدهاند، گفت:

«المانهای مختلفی از جلوههای ویژه در این فیلم وجود دارد اما در کنار آنها همچنین از چیزهای عملی و کاربردی زیادی مانند گریمهای دیوانه کننده نیز استفاده شده است.»

 

 

وی همچنین افزود که هیولایی که در پوستر منتشر از این فیلم مشاهده کردیم، واقعا وجود داشته‌ است و شاهد یک نسخه فیزیکی و عملی از آن بودهایم. فیلم Hellboy با بازی هاربور، یان مکشین (Ian McShane)، میلا یوویچ (Milla Jovovich)، ساشا لین (Sasha Lane)، پنلوپه میچل (Penelope Mitchell) و دنیل دا کیم (Daniel Dae Kim) در تاریخ 23 فروردین 1398 (12 آپریل 2019( اکران خواهد شد.


برچسب ها: Hellboy

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب