Quantcast
لوکتو | فیلم Hellboy اثری در ژانر وحشت است
ورود عضویت

فیلم Hellboy اثری در ژانر وحشت است

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مهر 1397
 فیلم Hellboy اثری در ژانر وحشت است

در جریان مراسم کمیک کان شهر نیویورک، دیوید هاربور (David Harbour) که در فیلم Hellboy ایفاکننده نقش هلبوی/پسر جهنمی خواهد بود، با حضور در این مراسم جزییات جدیدی را از این فیلم برای طرفداران منتشر کرد. وی با تایید این نکته که المانهای برجسته فیلم‌های ابرقهرمانانه و کمیک بوکی در این فیلم حضور دارند، اعلام کرد که در درجه اول با یک فیلم ترسناک مواجه خواهیم بود.

 

«او ]نیل مارشال – Neil Marshall [ واقعا یک کارگردان فوق العاده است، به خصوص در زمینه آثار و چیزهای ترسناک. او میداند که چگونه بترساند و از هیولاها استفاده کند مخصوصا در این فیلم که یک فیلم هیولایی است! این یک فیلم هیولایی و ترسناک است. این فیلم یک اثر ابرقهرمانانه نیست اگرچه که برخی از المانهای آن فیلم‌ها را در خود دارد.»

 

هاربور در ادامه این فیلم را با آثار ترسناک قدیمی مقایسه کرد و در مورد جلوههای ویژهای که در ساخت این فیلم استفاده شدهاند، گفت:

«المانهای مختلفی از جلوههای ویژه در این فیلم وجود دارد اما در کنار آنها همچنین از چیزهای عملی و کاربردی زیادی مانند گریمهای دیوانه کننده نیز استفاده شده است.»

 

 

وی همچنین افزود که هیولایی که در پوستر منتشر از این فیلم مشاهده کردیم، واقعا وجود داشته‌ است و شاهد یک نسخه فیزیکی و عملی از آن بودهایم. فیلم Hellboy با بازی هاربور، یان مکشین (Ian McShane)، میلا یوویچ (Milla Jovovich)، ساشا لین (Sasha Lane)، پنلوپه میچل (Penelope Mitchell) و دنیل دا کیم (Daniel Dae Kim) در تاریخ 23 فروردین 1398 (12 آپریل 2019( اکران خواهد شد.


برچسب ها: Hellboy

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

کوین هارت مجری مراسم جوایز اسکار شد

فقط چند ماهی تا برگزاری 91 امین مراسم اسکار باقی مانده است و این بار کوین هارت دوست داشتنی اجرای این مراسم بزرگ را به عهده خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397

دلیل مرگ استن لی مشخص شد

دلیل اصلی مرگ استن لی خالق بسیاری از شخصیت‌های مارول مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 11 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب