Quantcast
لوکتو | تولید فیلم World War Z 2 از ژوئن آغاز خواهد شد
ورود عضویت

تولید فیلم World War Z 2 از ژوئن آغاز خواهد شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مهر 1397
تولید فیلم World War Z 2 از ژوئن آغاز خواهد شد

براساس گفتههای یکی از تهیه کنندگان فیلم مورد انتظار World War Z 2، به نظر میرسد که سرانجام تولید این فیلم از ماه ژوئن پیشرو آغاز خواهد شد. ددی گاردنر (Dede Gardner) تهیه کننده این فیلم در مصاحبه با وبسایت ورایتی در جریان فرش قرمز فیلم Beautiful Boy زمان شروع مراحل تولید و فیلمبرداری این فیلم را اعلام کرد. وی همچنین تایید کرد برد پیت (Brad Pitt) در نقش جری لین بازخواهد گشت تا همکاری دیگری را با دیوید فینچر (David Fincher)، کارگردان این فیلم داشته باشد. علاوه بر این جرمی کلینر (Jeremy Kleiner) دیگر تهیه کننده این اثر نیز اعلام کرده است که دنیس کلی (Dennis Kelly) نویسنده فیلمنامه این دنباله هنوز مشغول نگارش است و فیلمنامه آن هنوز به اتمام نرسیده است.

فیلمنامه فیلم اول این مجموعه توسط متیو مایکل کارناهان (Matthew Michael Carnahan)، درو گودارد (Drew Goddard) و دیمن لیندلوف (Damon Lindelof) نوشته شده بود و کارگردانی آن را مارک فورستر (Marc Forster) برعهده داشت که یک سفر دشوار و پرخطر را در دنیایی آخرالزمانی و زامبی محور به تصویر میکشید. این فیلم اگرچه که نتوانست تاثیر چندان مثبتی را ژانر وحشت بگذارد و تحولی را در آن ایجاد کند اما با نقدهای مثبتی از جانب منتقدین مواجه شد و با بودجه ساخت ۱۹۰ میلیون دلاری خود توانست به فروش کلی ۵۴۰ میلیون دلار دست یابد تا پارامونت پیکچرز به ساخت دنباله آن چراغ سبز نشان دهد.

دیوید فینچر در تابستان گذشته مشغول فیلمبرداری و ساخت فصل دوم سریال Mindhunter، محصول شبکه نتفلیکس بوده است و طبق گفتههای گاردنر تابستان بعدی خود را به ساخت فیلم World War Z 2 که پنج سال پس از فیلم اول وارد پروسه تولید خواهد شد، اختصاص میدهد.


برچسب ها: World War Z - World War Z 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب