Quantcast
لوکتو | عملکرد ضعیف قسمت ابتدایی فصل نهم سریال The Walking Dead
ورود عضویت

عملکرد ضعیف قسمت ابتدایی فصل نهم سریال The Walking Dead

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 18 مهر 1397
عملکرد ضعیف قسمت ابتدایی فصل نهم سریال The Walking Dead

با وجود تبلیغات بسیاری گستردهای که در مورد خروج شخصیت ریک گرایمز با بازی اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) در فصل نهم The Walking Dead شده بود، قسمت ابتدایی فصل جدید این سریال کمترین نمره را در تاریخ این سریال کسب کرد و تعداد بینندههای آن نیز نصف تعداد بینندههای فصل هشتم بوده است. قسمت جدید این سریال که در روز یکشنبه از شبکه AMC پخش شد، تنها ۶٬۱ میلیون نفر بیننده با رنج سنی میان ۱۸-۴۹ داشته است. به گزارش وبسایت TheWrap این آمار ۲۳ درصد کمتر از تعداد بینندههای قسمت پایانی فصل هشتم این سریال و ۲۷ درصد کمتر از میانگین تعداد بینندههای تاریخ آن بوده است.

با توجه به این آمار فصل نهم سریال The Walking Dead ضعیفترین عملکرد را در میان فصلهای گذشته این سریال از سال ۲۰۱۰ تا به امروز داشته است چراکه قسمتهای اول فصلهای اول و دوم آن به ترتیب ۵٬۳۵ و ۷٬۲۶ میلیون نفر بیننده داشتند و از فصل دوم به بعد تمامی فصلها کار خود را دست کم با ده میلیون بیننده آغاز کردهاند. البته این نکته را باید ذکر کنیم که اگرچه فصل نهم این سریال در ابتدای کار عملکرد ضعیفی را از خود به جای گذاشت اما هنوز سریال The Walking Dead‌ پربینندهترین سریال در روزهای یکشنبه در میان دیگر آثار شبکههای کابلی است.

همانطور که پیش از این نیز اطلاع دادهایم، فصل جدید این سریال با جدایی شخصیتهای ریک و مگی در مورد ایجاد یک آغاز جدید در داستان آن است و مطمئنا جدایی ریک از این سریال، رابطه چندین ساله و نزدیک وی با دریل را تحت فشار قرار خواهد داد. آنجلا کانگ (Angela Kang) شورانر این سریال در مورد جدایی شخصیت ریک و تاثیر آن بر روی رابطهاش با دریل گفته است:

من فکر میکنم که این دو شخصیت با یکدیگر برادر هستند. چیز زیبایی که در مورد افرادی که یکدیگر را دوست دارند وجود دارد این است که آن‌ها میتوانند حقیقت را به شیوهای که افرادی که به یکدیگر نزدیک نیستند و ممکن است آن را با ملاحظه بیان کنند، بگویند. نورمن و اندرو آن نقشها را بازی کردند، آن‌ها یک کار فوق العاده و زیبا را انجام دادند. آن‌ها برای این کار خیلی تمرین کردند. آن‌ها برای بازی کردن و اجرای آن هیجان زده بودند چراکه ]هیچوقت[ نسبت به یکدیگر بی احترامی نکردند. رابطه آن‌ها به شیوهای دوستانه پایان مییابد و در آن رنج و اختلاف نظر وجود دارد که این حقیقتی است در زندگی. این حقیقت خانوادهها و رابطههای دوستی در آمریکا و سراسر دنیا است.

نظر شما در مورد آینده فصل نهم سریال The Walking Dead چیست؟ آیا این سریال میتواند به روزهای خوب خود بازگردد؟


برچسب ها: The Walking Dead

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پدرو پاسکال به سریال Star Wars: The Mandalorian پیوست

پدرو پاسکال ستاره سریالهای Narcos و Game of Thrones به Star Wars: The Mandalorian پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

جیمز ولک به سریال Watchmen پیوست

جیمز ولک برای بازی در یک نقش مهم به سریال Watchmen پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397

بازیگر نقش تریس مریگلد در سریال The Witcher مشخص شد

آنا شافر ایفاگر نقش تریس مریگلد در سریال مورد انتظار The Witcher خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 12 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب