Quantcast
لوکتو | بازی Cyberpunk 2077 شامل بخش چندنفره خواهد بود
ورود عضویت

بازی Cyberpunk 2077 شامل بخش چندنفره خواهد بود

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 18 مهر 1397
 بازی Cyberpunk 2077 شامل بخش چندنفره خواهد بود

CD Projekt Red که این روزها سخت مشغول کار برروی عنوان بزرگ و مورد انتظار خود، یعنی بازی Cyberpunk 2077 است، استدیو Digital Scapes کانادا را برای کمک در روند ساخت بازی Cyberpunk 2077 استخدام کرده است. دیجیتال اسپیس پیش از این هم با سازندگان لهستانی همکاری کرده بود، آن‌ها در ساخت بخش‌های آنلاین بازی Dying Light's Be The Zombie به استدیو Techland کمک کرده بودند. دیجیتال اسپیس استدیوی تخصصی در زمینه توسعه و گسترش بخش‌های چندنفره و آنلاین است، اما هنوز مشخص نیست که سی دی پراجکت در چه زمینه‌ای به کمک این استدیو نیاز داشته باشد.

با توجه به خبرگزاری PC Gamer، در کنفرانس خبری سی‌دی‌ پراجکت رد، آن‌ها دیجیتال اسپیس را، استدیویی با پیشینه‌ و سابقه‌ای درخشان در ساخت بازی‌های AAA بر روی کنسول‌های متفاوت و رایانه‌های شخصی نامیدند.

در ادامه، مدیر عامل دیجیتال اسپیس، مایکل نواکووسکی (Michal Nowakowsi) توضیح داد:

« قرار داد میان سازنده‌ها، یک قرارداد طولانی مدت خواهد بود و هدف از این همکاری استفاده از استعداد، تجربه و دانش تکنیکی کارکنان است. قرار است بازی Cyberpunk 2077 در آینده بخش چند نفره خوبی داشته باشد، اما بازی به عنوان یک RPG به تمام معنا ساخته شده نه یک شوتر چند نفره.»

 

پاتریک ویلز (Patrick Mills) از سی‌دی پراجکت در مصاحبه با Eurogamer گفت:

« [ما] در حال کار کردن بر روی بخش چند نفره  هستیم و فعلا مراحل تحقیق و توسعه را پشت سر می‌گذاریم [به همین دلیل] ممکن از بخش چند نفره با فاصله از خود بازی منتشر شود»

اینطور که پیداست استدیو دیجیتال اسپیس در «ساخت و بهینه سازی راه حل‌های تکنولوژیکی» به سی‌دی‌ پراجکت و بازی Cyberpunk 2077، کمک خواهد کرد.

بازی Cyberpunk 2077 جدیدترین عنوان در حال ساخت سی‌دی پراجکت رد است. شما در این بازی در نقش V، مزدوری که می‌تواند به انواع بهینه‌سازی‌های سایبرگی دسترسی داشته باشد بازی خواهید کرد. بازی در سال 2077 و در شهر نایت سیتی (Night City) جریان خواهد داشت و بر خلاف سری Witcher، این بازی با زاویه دید اول شخص دنبال خواهد شد. بازی Cyberpunk 2077 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد


برچسب ها: Cyberpunk 2077

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب