Quantcast
لوکتو | حضور احتمالی لیدی گاگا در فیلم The Little Mermaid
ورود عضویت

حضور احتمالی لیدی گاگا در فیلم The Little Mermaid

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 18 مهر 1397
حضور احتمالی لیدی گاگا در فیلم The Little Mermaid

به نظر میرسد لیدی گاگا (Lady Gaga) یکی از شاخصترین چهرههای موسیقی دنیا که برای بازی در فیلم A Star is Born با نقدها و بازخوردهای مثبتی از جانب طرفداران مواجه شد، توسط کمپانی دیزنی برای بازی در یکی از نقش‌های اصلی فیلم اقتباسی Little Mermaid انتخاب شده است.

 

 به گزارش وبسایت TheDisinsider لیدی گاگا در صدر لیست بازیگران احتمالی دیزنی برای نقش اورسلا، جادوگر دریا قرار دارد اما هنوز شروع یا عدم شروع مذاکرات با وی تایید و اعلام نشده است. درحالیکه این خبر تنها یک شایعه است و هنوز جنبه رسمی پیدا نکرده است، حضور گاگا در این نقش کاملا منطقی است چراکه نه تنها نقش آفرینی او در فیلم A Star is Born با ستایش طرفداران همراه بود بلکه حضورش در سریال American Story نیز توانایی او در زمینه بازیگری را به نمایش گذاشت؛ علاوه بر این لایو اکشن The Little Mermaid به نوعی یک اثر موزیکال نیز خواهد بود که گاگا صدای مناسب آن را دارد.

 

لیدی گاگا البته تنها بازیگری نیست که نام او برای بازی در فیلم The Little Mermaid در خبرگذاریها منتشر شده است؛ زندایا (Zendaya) دیگر بازیگر زنی است که مدتها است نامش به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم به گوش میرسد. اوایل سال جاری بود که اعلام شد کمپانی دیزنی نقش آریل، یکی از شخصیتها و پرنسسهای محبوب دنیای انیمیشنهای خود را به زندایا پیشنهاد داده است اما این خبر نیز هیچ‌گاه از طرف وی یا دیزنی تایید یا تکذیب نشد. این فیلم در کنار Aladdin، Mulan و Dumbo یکی از چندین پروژههای ساخت لایو اکشن براساس انیمیشنهای قدیمی دیزنی است که هنوز زمان شروع مراحل تولید آن و یا اکران آن اعلام نشده است.


برچسب ها: فیلم The Little Mermaid

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب