Quantcast
لوکتو | حضور احتمالی لیدی گاگا در فیلم The Little Mermaid
ورود عضویت

حضور احتمالی لیدی گاگا در فیلم The Little Mermaid

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 18 مهر 1397
حضور احتمالی لیدی گاگا در فیلم The Little Mermaid

به نظر میرسد لیدی گاگا (Lady Gaga) یکی از شاخصترین چهرههای موسیقی دنیا که برای بازی در فیلم A Star is Born با نقدها و بازخوردهای مثبتی از جانب طرفداران مواجه شد، توسط کمپانی دیزنی برای بازی در یکی از نقش‌های اصلی فیلم اقتباسی Little Mermaid انتخاب شده است.

 

 به گزارش وبسایت TheDisinsider لیدی گاگا در صدر لیست بازیگران احتمالی دیزنی برای نقش اورسلا، جادوگر دریا قرار دارد اما هنوز شروع یا عدم شروع مذاکرات با وی تایید و اعلام نشده است. درحالیکه این خبر تنها یک شایعه است و هنوز جنبه رسمی پیدا نکرده است، حضور گاگا در این نقش کاملا منطقی است چراکه نه تنها نقش آفرینی او در فیلم A Star is Born با ستایش طرفداران همراه بود بلکه حضورش در سریال American Story نیز توانایی او در زمینه بازیگری را به نمایش گذاشت؛ علاوه بر این لایو اکشن The Little Mermaid به نوعی یک اثر موزیکال نیز خواهد بود که گاگا صدای مناسب آن را دارد.

 

لیدی گاگا البته تنها بازیگری نیست که نام او برای بازی در فیلم The Little Mermaid در خبرگذاریها منتشر شده است؛ زندایا (Zendaya) دیگر بازیگر زنی است که مدتها است نامش به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم به گوش میرسد. اوایل سال جاری بود که اعلام شد کمپانی دیزنی نقش آریل، یکی از شخصیتها و پرنسسهای محبوب دنیای انیمیشنهای خود را به زندایا پیشنهاد داده است اما این خبر نیز هیچ‌گاه از طرف وی یا دیزنی تایید یا تکذیب نشد. این فیلم در کنار Aladdin، Mulan و Dumbo یکی از چندین پروژههای ساخت لایو اکشن براساس انیمیشنهای قدیمی دیزنی است که هنوز زمان شروع مراحل تولید آن و یا اکران آن اعلام نشده است.


برچسب ها: فیلم The Little Mermaid

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 آذر 1397

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397

کوین هارت مجری مراسم جوایز اسکار شد

فقط چند ماهی تا برگزاری 91 امین مراسم اسکار باقی مانده است و این بار کوین هارت دوست داشتنی اجرای این مراسم بزرگ را به عهده خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب