Quantcast
لوکتو | جیمز گان نویسندگی فیلم Suicide Squad 2 را به عهده گرفت
ورود عضویت

جیمز گان نویسندگی فیلم Suicide Squad 2 را به عهده گرفت

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 18 مهر 1397
جیمز گان نویسندگی فیلم Suicide Squad 2 را به عهده گرفت

در مصاحبه خبرگزاری GameSpot با Warner Bros، آن‌ها توضیح دادند:

«در حال حاضر این که جیمز گان (James Gunn) نویسندگی عنوان بعدی فرانچایز Suicide Squad را به عهده گرفته، تایید شده است.»

با توجه به این مصاحبه، نویسندگی گان دیگر یک احتمال نیست و قطعاً او پروژه را به عهده دارد اما این که کارگردانی فیلم هم به او واگذار می‌شود، هنوز یک احتمال است.

اینطور که پیداست دیو باتیستا (Dave Bautista) ستاره فیلم Guardians of the Galaxy برای بازی در فیلم جدید گان بسیار مشتاق است. باتیستا که بعد از شکل گرفتن شایعات و اخراج جیمز گان توسط Disney شروع به دفاع کردن از او کرد، به احتمال بسیار زیاد در فیلم جدید گان حضور خواهد داشت.

 

به نظر می‌رسد کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy پس از اخراج شدن از پروژه Marvel مسیر درستی را برای ادامه دادن پیدا کرده است. بلافاصله بعد از این اتفاق خبر‌هایی از همکاری او با برادران وارنر به گوش رسید، جایی که او نسخه بعدی فیلم Suicide Squad را با همکاری برادران وارنر و DC Entertainment کارگردانی خواهد کرد.

 

با توجه به اخبار جدیدی که از طرف io9 منتشر شده بعد از ثابت شدن همکاری جیمز گان با دی سی، کارگردانی او بر روی پروژه‌ بعدی Suicide Squad هم تایید شد.

جیمز گان که قصد ادامه کارش را با ساخت فیلم سوم Guardians of the Galaxy داشت، اما گان پس از سر و صدا کردن تعدادی از توییت‌های قدیمی‌اش، توسط دیزنی که مارول را خریداری کرده اخراج شد. بعد از این اتفاق هنوز جایگزینی برای او پیدا نشده است و هنوز مشخص نیست که فیلم با همان اسمی که گان نوشته بود ساخته خواهد شد یا نه.

 

نکته جالب این ماجرا طرفداری بسیار پرشور دیو باتیستا از کارگردان معروف بود. اما حالا او در صفحه‌ توییترش گفته که اگر از اسم قبلی برای فیلم استفاده نشود درخواست لغو قراردادش با پروژه را می‌دهد.

 

توییت‌هایی که جیمز گان بخاطرشان اخراج شد، حاوی شوخی‌های بزرگسالانه بود، البته او بعد از این اتفاق در صفحه رسمی‌اش از همه عذرخواهی کرد اما اینطور که پیداست، این مسائل شهرت دیزنی را خدشه دار می‌کرد. آلن هورن (Alan Horn) از دیزنی در بیانیه‌ای اعلام کرد :

«رفتار‌های هجومی از جیمز سر زده، وجود توییت‌های نامناسب که آبروی استدیو مارا خدشه دار خواهد کرد. ما پایان همکاریمان را با او اعلام می‌کنیم»

 

بعد از این توییت تمامی بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy با امضا کردن نامه‌ای از کارگردان دفاع کردند. با توجه به صحبت‌های باتیستا فرانچایز بعد از نسخه سوم استراحت خواهد کرد. اینطور که پیداست فیلم برای سال 2020 برنامه ریزی شده و حدود یکسال قبل از آن مراحل تولیدش آغاز خواهد شد.

 

با اضافه شدن گان به پروژه Suicide Squad، حالا باید برای فیلم Suicide Squad 2 کمی بیشتر صبر کنیم. اما با نویسندگی گان شاید بعد از مدت‌ها شخصیت‌های شرور دی‌سی در حالتی خوب پرداخت شوند.

در همین زمان فیلم جدیدی بر اساس جوکر (Joker) با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در دست ساخت است.


برچسب ها: Suicide Squad 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب