Quantcast
لوکتو | مایکروسافت در حال خرید استودیو Obsidian است
ورود عضویت

مایکروسافت در حال خرید استودیو Obsidian است

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 18 مهر 1397
مایکروسافت در حال خرید استودیو Obsidian است

بر اساس گزارش منابع مطلع، مایکروسافت در حال گفت و گو برای خرید استودیو Obsidian است. این منابع به وبسایت Kotaku گفته اند که قرارداد مربوط به این خرید ۹۰٪ کامل شده است. این قرارداد مدتی است که در حال بسته شدن است و مسئله اصلی این است که چه زمانی نهایی می‌شود، نه این که آیا نهایی خواهد شد یا نه.

هیچکدام از شرکت‌های مایکروسافت و Obsidian حاضر نشدند در این رابطه نظری بدهند. 

در ژوئن گذشته مایکروسافت اعلام کرد که استودیو‌های Ninja Theory (سازنده بازی HellbladeUndead Labs (سازنده بازی State of Decay 2)، و Compulsion Games (سازنده بازی We Happy Few) را خریداری کرده است.

استودیو Obsidian  برای عناوین نقش‌افرینی گوناگونش از جمله بازی Fallout: New Vegas، بازی Alpha Protocol، بازی Neverwinter Nights 2، بازی Pillars of Eternity و... شناخته می‌شود.


برچسب ها: Microsoft - Obsidian

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Battlefield V بسته الحاقی داستانی نخواهد داشت

طبق اعلام استودیوی Dice، نباید منتظر اضافه شدن چندین قسمت جدید به بخش کمپین بازی Battlefield V از طریق بسته‌های الحاقی باشیم. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

مصاحبه‌ اخیر سازندگان در CD Projekt وسعت، جزییات و الگوبرداری بازی را برای ما مشخص کرد. برای آشنایی بیستر با این عنوان مورد انتظار با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397

نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

همینطور که بیشتر به عرضه بازی نزدیک می‌شویم، اطلاعات و حتی ویدئو‌هایی از گیم‌پلی بازی در فضای مجازی نمایش داده می‌شوند که اشتیاق هواداران را بسیار زیاد کرده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 01 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب