Quantcast
لوکتو | مایکروسافت در حال خرید استودیو Obsidian است
ورود عضویت

مایکروسافت در حال خرید استودیو Obsidian است

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 18 مهر 1397
مایکروسافت در حال خرید استودیو Obsidian است

بر اساس گزارش منابع مطلع، مایکروسافت در حال گفت و گو برای خرید استودیو Obsidian است. این منابع به وبسایت Kotaku گفته اند که قرارداد مربوط به این خرید ۹۰٪ کامل شده است. این قرارداد مدتی است که در حال بسته شدن است و مسئله اصلی این است که چه زمانی نهایی می‌شود، نه این که آیا نهایی خواهد شد یا نه.

هیچکدام از شرکت‌های مایکروسافت و Obsidian حاضر نشدند در این رابطه نظری بدهند. 

در ژوئن گذشته مایکروسافت اعلام کرد که استودیو‌های Ninja Theory (سازنده بازی HellbladeUndead Labs (سازنده بازی State of Decay 2)، و Compulsion Games (سازنده بازی We Happy Few) را خریداری کرده است.

استودیو Obsidian  برای عناوین نقش‌افرینی گوناگونش از جمله بازی Fallout: New Vegas، بازی Alpha Protocol، بازی Neverwinter Nights 2، بازی Pillars of Eternity و... شناخته می‌شود.


برچسب ها: Microsoft - Obsidian

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب