Quantcast
لوکتو | تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice مشخص شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 18 مهر 1397
تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice مشخص شد

استودیو Ninja Theory و شرکت 505 Games تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را اعلام کرده‌اند.

نسخه‌های پلی استیشن 4  و ایکس باکس وان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در تاریخ ۴ دسامبر (۱۳ آذر) در سراسر دنیا در خرده فروشی‌ها موجود خواهند بود. نسخه پلی استیشن 4 را شرکت 505 Games و نسخه ایکس باکس وان را (طبیعتا) شرکت مایکروسافت منتشر خواهد کرد. 

این عنوان پس از عرضه اولیه‌اش در سال ۲۰۱۷ جوایز زیادی را از آن خود کرده است. بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice موفق شد پنج جایزه BAFTA Games Awards 2018 را برنده شود و در Game Awards 2017 نیز سه جایزه برای بهترین طراحی صوتی، بهترین نمایش و بهترین بازی موثر را دریافت کرد.

نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice هنگام عرضه در ۴ دسامبر ۳۰ دلار (یا معادل آن در مناطق دیگر)  قیمت خواهد داشت.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

همینطور که بیشتر به عرضه بازی نزدیک می‌شویم، اطلاعات و حتی ویدئو‌هایی از گیم‌پلی بازی در فضای مجازی نمایش داده می‌شوند که اشتیاق هواداران را بسیار زیاد کرده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 01 آبان 1397

چالش‌های هفته چهارم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته چهارم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را داراست. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 مهر 1397

سازندگان Borderlands قصد ساخت فرانچایزی جدید را دارند

اینطور که پیداست استودیوGearbox ، سازندگان سری محبوب Borderlands، ایده یک فرانچایز جدید را در سر دارند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 02 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب