Quantcast
لوکتو | تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice مشخص شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 18 مهر 1397
تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice مشخص شد

استودیو Ninja Theory و شرکت 505 Games تاریخ عرضه نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را اعلام کرده‌اند.

نسخه‌های پلی استیشن 4  و ایکس باکس وان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در تاریخ ۴ دسامبر (۱۳ آذر) در سراسر دنیا در خرده فروشی‌ها موجود خواهند بود. نسخه پلی استیشن 4 را شرکت 505 Games و نسخه ایکس باکس وان را (طبیعتا) شرکت مایکروسافت منتشر خواهد کرد. 

این عنوان پس از عرضه اولیه‌اش در سال ۲۰۱۷ جوایز زیادی را از آن خود کرده است. بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice موفق شد پنج جایزه BAFTA Games Awards 2018 را برنده شود و در Game Awards 2017 نیز سه جایزه برای بهترین طراحی صوتی، بهترین نمایش و بهترین بازی موثر را دریافت کرد.

نسخه فیزیکی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice هنگام عرضه در ۴ دسامبر ۳۰ دلار (یا معادل آن در مناطق دیگر)  قیمت خواهد داشت.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب