Quantcast
لوکتو | به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید
ورود عضویت

به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 19 مهر 1397
به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید

همان‌طور که متوجه شدید امروز Sony به طور رسمی خبر داد که به زودی کاربران PSN می‌توانند نام خود را تغییر دهند. قطعاً این یک خبر خوشحال کننده برای کسانی است که از نامشان چندان راضی نیستند، یا اکانت قدیمیشان که در کودکی نام گذاری کرده‌اند ارزش زیادی دارد و با یک تغییر نام ساده همه چیز برایشان زیباتر خواهد شد. جالب است بدانید که تغییر نام یکی از بیشترین درخواستهایی بود که کاربران از سونی تقاضا می‌کردند.

به زودی این امکان روی اکانت یک سری از کاربران تست خواهد شد و این‌طور که پیداست در اوایل سال ۲۰۱۹ برای همه فعال خواهد شد.

اما سونی به اختلالاتی که ممکن است با یک تغییر نام کوچک ایجاد شود هم فکر کرده، همان‌طور که مشخص است اگر همه، هر چند بار که دوست دارند نامشان را تغییر دهند در سیستم‌های گزارش بازی‌ها و حتی خود PSN اختلال به وجود خواهد آمد. پس همه چیز به همین سادگی نیست. عوض کردن نامتان در سرویس PSN برای اولین بار کاملا رایگان خواهد بود و قطعاً این امکان همه را خوشحال خواهد کرد. اما اگر دوباره به سرتان بزند که نامتان را تغییر دهید، باید برایش ۹٬۹۹ دلار هزینه کنید و اگر از کاربران محبوب سونی باشید و یک اکانت پلی‌استیشن پلاس داشته باشید، این قیمت به 4٬۹۹ دلار کاهش خواهد یافت. البته تغییر نام یک  امکان اجباری نیست و می‌توانید از آن استفاده نکنید.

بعضی از بازی‌هایی که تا به حال منتشر شده‌اند از این سیستم جدید پشتیبانی خواهند کرد و این به معنای پشتیبانی بعضی بازی‌ها از تغییر نام است. هر عنوانی که بعد از یک آپریل ۲۰۱۸ عرضه شود از این امکان جدید پشتیبانی خواهد کرد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397

بروزرسانی ۶٬۲۰ پلی استیشن 4 منتشر شد

امروز آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 4 منشر شد و این آپدیت مثل همیشه مشکلات عمومی را برطرف کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب