Quantcast
لوکتو | به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید
ورود عضویت

به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 19 مهر 1397
به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید

همان‌طور که متوجه شدید امروز Sony به طور رسمی خبر داد که به زودی کاربران PSN می‌توانند نام خود را تغییر دهند. قطعاً این یک خبر خوشحال کننده برای کسانی است که از نامشان چندان راضی نیستند، یا اکانت قدیمیشان که در کودکی نام گذاری کرده‌اند ارزش زیادی دارد و با یک تغییر نام ساده همه چیز برایشان زیباتر خواهد شد. جالب است بدانید که تغییر نام یکی از بیشترین درخواستهایی بود که کاربران از سونی تقاضا می‌کردند.

به زودی این امکان روی اکانت یک سری از کاربران تست خواهد شد و این‌طور که پیداست در اوایل سال ۲۰۱۹ برای همه فعال خواهد شد.

اما سونی به اختلالاتی که ممکن است با یک تغییر نام کوچک ایجاد شود هم فکر کرده، همان‌طور که مشخص است اگر همه، هر چند بار که دوست دارند نامشان را تغییر دهند در سیستم‌های گزارش بازی‌ها و حتی خود PSN اختلال به وجود خواهد آمد. پس همه چیز به همین سادگی نیست. عوض کردن نامتان در سرویس PSN برای اولین بار کاملا رایگان خواهد بود و قطعاً این امکان همه را خوشحال خواهد کرد. اما اگر دوباره به سرتان بزند که نامتان را تغییر دهید، باید برایش ۹٬۹۹ دلار هزینه کنید و اگر از کاربران محبوب سونی باشید و یک اکانت پلی‌استیشن پلاس داشته باشید، این قیمت به 4٬۹۹ دلار کاهش خواهد یافت. البته تغییر نام یک  امکان اجباری نیست و می‌توانید از آن استفاده نکنید.

بعضی از بازی‌هایی که تا به حال منتشر شده‌اند از این سیستم جدید پشتیبانی خواهند کرد و این به معنای پشتیبانی بعضی بازی‌ها از تغییر نام است. هر عنوانی که بعد از یک آپریل ۲۰۱۸ عرضه شود از این امکان جدید پشتیبانی خواهد کرد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

صحبت‌های کارمندان در مورد شرایط کار در استدیو راک استار

راک استار به کارکنانش اجازه داد تا در رابطه با کارشان صحبت کنند. کارمندان راک استارگیمز بعد از این اتفاق تجربیات متفاوتشان از کار در استدیو را به اشتراک گذاشتند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود دارد

این روز‌ها که به عرضه بازی Red Dead Redemption 2 نزدیک شده‌ایم، شرکت راک استار اخبار جدید و حیرت‌انگیزی را منتشر می‌کند. هاوسر این بار از ساخت نسخه سوم این بازی می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

اطلاعات جدید از بازی Darksiders III منتشر شد

به تازگی اخبار و اطلاعات تازه‌ای از بازی Darksiders III منتشر شده و به گفته THQ Nordic این بازی، نسبت به عناوین قبلی کم تر خطی خواهد بود. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب