Quantcast
لوکتو | به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید
ورود عضویت

به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 19 مهر 1397
به زودی می توانید نام PSN‌ خود را تغییر دهید

همان‌طور که متوجه شدید امروز Sony به طور رسمی خبر داد که به زودی کاربران PSN می‌توانند نام خود را تغییر دهند. قطعاً این یک خبر خوشحال کننده برای کسانی است که از نامشان چندان راضی نیستند، یا اکانت قدیمیشان که در کودکی نام گذاری کرده‌اند ارزش زیادی دارد و با یک تغییر نام ساده همه چیز برایشان زیباتر خواهد شد. جالب است بدانید که تغییر نام یکی از بیشترین درخواستهایی بود که کاربران از سونی تقاضا می‌کردند.

به زودی این امکان روی اکانت یک سری از کاربران تست خواهد شد و این‌طور که پیداست در اوایل سال ۲۰۱۹ برای همه فعال خواهد شد.

اما سونی به اختلالاتی که ممکن است با یک تغییر نام کوچک ایجاد شود هم فکر کرده، همان‌طور که مشخص است اگر همه، هر چند بار که دوست دارند نامشان را تغییر دهند در سیستم‌های گزارش بازی‌ها و حتی خود PSN اختلال به وجود خواهد آمد. پس همه چیز به همین سادگی نیست. عوض کردن نامتان در سرویس PSN برای اولین بار کاملا رایگان خواهد بود و قطعاً این امکان همه را خوشحال خواهد کرد. اما اگر دوباره به سرتان بزند که نامتان را تغییر دهید، باید برایش ۹٬۹۹ دلار هزینه کنید و اگر از کاربران محبوب سونی باشید و یک اکانت پلی‌استیشن پلاس داشته باشید، این قیمت به 4٬۹۹ دلار کاهش خواهد یافت. البته تغییر نام یک  امکان اجباری نیست و می‌توانید از آن استفاده نکنید.

بعضی از بازی‌هایی که تا به حال منتشر شده‌اند از این سیستم جدید پشتیبانی خواهند کرد و این به معنای پشتیبانی بعضی بازی‌ها از تغییر نام است. هر عنوانی که بعد از یک آپریل ۲۰۱۸ عرضه شود از این امکان جدید پشتیبانی خواهد کرد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب