Quantcast
لوکتو | شایعه: راک استار در حال توسعه بازی Bully 2 است
ورود عضویت

شایعه: راک استار در حال توسعه بازی Bully 2 است

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 19 مهر 1397
شایعه: راک استار در حال توسعه بازی Bully 2 است

از زمان معرفی بازی Red Dead Redemption 2، صحبت‌های بسیار زیادی در رابطه با ساخت دنباله‌ی عنوان خاص و سرگرم کننده Rockstar شرکت، یعنی بازی Bully می‌شد. اما در بین این صحبت‌ها، اطلاعاتی هم از ساخت این عنوان درز کرد، طرح‌های مفهومی خاصی که نشان می‌داد، سازندگان به ساخت دنباله بازی فکر می‌کنند. با توجه به اطلاعاتی که اخیرا فاش شده، به نظر می‌رسد که تهیه کننده قصد ساخت دنباله بازی Bully را دارد. این اطلاعات به معنای عرضه شدن بازی نیستند اما ارزش بررسی کردن را دارد.

 

اینطور که پیداست، Rockstar Intel به تازگی گزارشی را برای ساخت یک دنباله ارائه کرده و در این گزارش، آن‌ها به دنبال استخدام چند بازیگرهستند. به دنبال همین اتفاق یکی از انتخاب کنندگان بازیگران ادعا کرده که این اعلامیه برای ساخت یک بازی بدون نام است. اما در آخر همه چیز ما را این به سوق می‌دهد که راکستار به دنبال بازیگران جوان و نوجوان است.

 

اما قسمت جالب اعلامیه اینجاست که بازیگران باید شرط‌هایی را قبول کنند. در گزارش اینگونه نوشته شده است «خشونت خفیف در صحنه‌هایی از کار وجود خواهد داشت. پروژه در سبک مهیج-درام دنبال می‌شود و در تمامی صحنه‌ها با بازیگران جوان با حساسیت برخورد خواهد شد.»

البته هیچگونه سرنخ بزرگی در این متن وجود ندارد که  تایید راک‌ استار برای ساخت بازی Bully 2 در حال استخدام بازیگر است. اما روش و نوع بازیگرانی که راک‌ استار به دنبال آن‌هاست خبر از ساخت دنباله بازی Bully می‌دهد. تنها چیزی که مارا کمی گمراه می‌کند سبکی است که بازی خواهد داشت، سبک مهیج-درام کمی برای بازی Bully دور از ذهن است و اینطور که یادمان است نسخه اول، مهیج نبود.

 

با توجه به اینکه اکثر بازیگران نوجوان خواهند بود، بازی دیگری جز یک نسخه جدید از Bully به ذهن هیچکس نمی‌رسد. در هر حال هنوز برای حدس زدن زود است.

 

راک‌ استار گیمز روز‌های بسیار شلوغی را می‌گذراند. آن‌ها در حال تبلیغات بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 هستند و تا چند هفته آینده شاهد عرضه آن خواهیم بود، بعد از RDR2 راک‌استار بر روی بخش آنلاین بازی کار خواهد کرد و این بخش به صورت آزمایشی در ماه بعد فعال خواهد شد. این برنامه‌ها نشان می‌دهد که اگر راک‌استار به دنبال ساخت بازی Bully هم باشد، باید برای معرفی آن بسیار صبر کنیم.

 

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ 4 آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی، پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Bully 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

بندای نامکو که یکی از معتبرترین ناشران در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است، وظیفه پخش و توزیع بازی Cyberpunk 2077 را در بسیاری از کشور‌های اروپایی به عهده گرفت.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲

نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

همینطور که بیشتر به عرضه بازی نزدیک می‌شویم، اطلاعات و حتی ویدئو‌هایی از گیم‌پلی بازی در فضای مجازی نمایش داده می‌شوند که اشتیاق هواداران را بسیار زیاد کرده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 01 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب