Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از فیلم Avengers 4 فاش شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از فیلم Avengers 4 فاش شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 20 مهر 1397
اطلاعات جدیدی از فیلم Avengers 4 فاش شد

در متنی که به تازگی لو رفته، اطلاعاتی جدیدی در رابطه با داستان فیلم Avengers 4 فاش شد:

«ثور (Thor) از ازگارد با کمک پتک جدیدش Stormbreaker، در مقابل افرادی ناآشنا خواهد ایستاد. راکت (Rocket) به کمک افراد جدید، یک تیم را برای محافظت از کهکشان  و مقابله با خطری بسیار بزرگ تشکیل می‌دهد.»

اینطور که به نظر می‌رسد، گروه جدید راکت باید همان انتقام جویان باقی مانده باشند، چرا که راکت آخرین عضو از محافظین کهکشان است که جان سالم به در برده، البته این در حالیست که نبیولا (Nebula) را عضوی از گروه حساب نکنیم. هدف تیم جدید هم گرفتن انتقام از تانوس بخاطر از بین بردن نصف جمعیت دنیا با یک بشکن است.

تا همینجای داستان هم دیدیم که ثور (کریس همسوورث، Chris Hemsworth) و راکت (بردلی کوپر، Bradley Cooper) برای مقابله به تانوس به قسمت‌های مختلف کهکشان سفر کردند و Stormbreaker را برای شکست دادن تانوس ساختند، که تا حدی موفقیت آمیز بود.

اگر شایعات درست بوده باشند و نام کامل فیلم، Annihilation باشد، احتمال الگو گرفتن مارول از کمیک بوک محبوب با نام مشابه بسیار زیاد است. چرا که با توجه به اطلاعات جدید، یک تحدید بزرگ تر و خطرناک تر در انتظار همه است و ممکن است او کسی نباشد جز Annihilus. حاکم منطقه نگاتیو که شکل و شمایلی مانند یک حشره دارد. ممکن است در این فیلم، انایلیس ارتش بزرگ و قدرتمندش را که با نام Annihilation شناخته می‌شوند، برای نابودی کهکشان بفرستد.

انایلیس به طور رسمی ویلن سری Fantastic Four است که نام تجاری‌اش تا به حال در دست FOX بوده، او کسی است که شخصیت Galactus را کنترل می‌کند. تا زمانی که Disney و فاکس به توافق نرسیده بودند تئوری وجود انالیلیس در فیلم چهارم امکان پذیر نبود.

شخصیت‌هایی مثل انایلیس و ارتش انایلیشن جزو دارایی‌های فاکس به حساب می‌آمدند و با توافق جدیدی که بین دو کمپانی شکل گرفت، حالا می‌توانیم شخصیت‌های شرور مارول را که جزوی از دارایی‌های فاکس به حساب می‌آیند، در فیلم‌های شرکت دیزنی مثل عنوان در حال ساخت Captain Marvel ببینیم.

نویسنده و کارگردان سری محبوب Guardians of the Galaxy، جیمز گان (James Gunn) توضیح داده بود که تعداد زیادی از شخصیت‌ها متعلق به فاکس هستند و همین مسئله باعث ایجاد یکسری از اختلافات بین دو کمپانی شده بود. حتی بعضی از نژاد‌های مربوط به کمیک‌های Marvel هم توسط فاکس خریداری شده بودند که حالا با توافق جدید، دیزنی توانست اجازه استفاده بسیاری از این شخصیت‌ها و نژاد‌ها را برای فیلم‌ها بگیرد. اما هنوز هم بعضی شخصت‌ها در نژاد‌هایی که مارول پس گرفته، به فاکس تعلق دارند.

همین مسئله نشان می‌دهد که چرا نژاد the Watchers در نسخه دوم فیلم Guardians of the Galaxy حضور داشتند و Uatu که یکی از معروف ترین افراد در نژاد Watchers است، اجازه نمایش نداشت.

همان طور که انتظار می‌رود، ممکن است توافق جدید شامل استفاده از شخصیت انایلیس هم شود. اگر این شخصیت در فیلم استفاده شود نشان دهنده این است که امکان حضور Galactus و حتی Silver Surfer هم در فیلم وجود داشته باشد.


برچسب ها: Avengers 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب