Quantcast
لوکتو | جانی دپ حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کرد
ورود عضویت

جانی دپ حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 21 مهر 1397
جانی دپ حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کرد

پس از حضور کوتاه جانی دپ (Johnny Depp) در فیلم اول سری Fantastic Beasts، وی به عنوان یکی از نقشهای کلیدی در داستان دنباله این فیلم یعنی  The Crimes of Grindelwaldدر اواخر سال جاری بازخواهد گشت و اگرچه همان‌طور که انتظار میرود شخصیتهای نیوت اسکمندر و آلبوس دامبلدور در مبارزه با وی پیروز خواهند شد، بهنظر میرسد که گلرت گریندلوالد یک روز دیگر را برای مبارزه کردن، باز خواهد گشت. در مصاحبه با وبسایت Collider، دپ بازگشتش به فیلم سوم این مجموعه که فیلمبرداری آن در سال ۲۰۱۹ آغاز میشود را تایید کرد.

« احتمالات موجود در دنیای این سری بسیار زیاد هستند بنابراین شما میتوانید که هرچیزی را امتحان کنید. بنابراین یک فرصت وجود داشت و من در فیلم بعدی بازخواهم گشت که فکر میکنم در اواسط سال بعدی ]فیلمبرداری آن را[ آغاز میکنیم.»

دپ در ادامه با شور و اشتیاق زیادی در مورد نقشش در فرنچایز Fantastic Beasts صحبت کرد و به ستایش جی. کی رولینگ (J.K Rowling) نویسنده و سازنده دنیای جادو برای اعتماد به او به منظور حضورش در این پروسه پرداخت.

« همه چیز فوق العاده بود. همه چیز یکدفعه رخ داد. یک نفر به من گفت که جی.کی رولینگ مایل است با من صحبت کند. من با تعدادی از تهیه کنندگان، کارگردان فیلم و رولینگ صحبت کردم و گفت و گوی طولانیای را در مورد شخصیت گریندلوالد داشتیم. جی.کی چیزی را گفت که من انتظار شنیدن آن را نداشتم چراکه مشخصا جزییات او در مورد شخصیتهایش و آن دنیاهای جادو واقعا عجیب است. رولینگ رو به من گفت که نمیتوانم برای تماشای حضور تو در این نقش، صبر کنم. این موضوع که با این درجه از اعتماد این نقش را به من اعطا کرد، من را واقعا متاثر کرد. بنابراین من مشغول شناسایی این شخصیت و پرداختن به ایدههایم شدم. گریندلوالد یک شخصیت جالب است. اهداف و مقصود او در ذهنش برای منظورهای خوبی است و به اعتقاداتش بسیار متعهد است. او یک شخصیت سرگرم کننده و باحال نیست!»

در زمان تایید شدن حضور جانی دپ در این مجموعه که پس از جنجالهای فراوان زندگی مشترک وی با امبرد هرد (Amber Heard) صورت گرفت، جی.کی رولینگ در پاسخ به اعتراضات موجود و به منظور حمایت از حضور دپ در این سری اعلام کرد:

« جامعه بزرگ و حمایت کننده طرفداران که حول مجموعه و دنیای هری پاتر شکل گرفته است، یکی از بزرگترین لذتهای زندگی من محسوب میشود. برای شخص من، عجز و ناتوانی برای واضح صحبت کردن با طرفداران درباره اتفاقات رخ داده، دشوار، آزار دهنده و در عین حال زجرآور بوده است. با این حال توافقی برای حفظ حریم شخصی این دو ]دپ و هرد[ صورت گرفته است و به تصمیمهای آنها باید احترام گذاشته شود. با توجه به درک ما از موقعیت فعلی، سازندگان و من، برای پیوستن جانی دپ به این تیم و حضور او در یک نقش کلیدی، خوشحال هستیم.»

فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۷ (۱۶ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب