Quantcast
لوکتو | واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp
ورود عضویت

واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 21 مهر 1397
واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp

بدون شک اتفاقات پایانی فیلم موفق Avengers: Infinity War باعث غافلگیر شدن افرادی بسیاری شده و از قضا اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) ایفاگر نقش هوپ ون داین/The Wasp در دنیای سینمایی مارول نیز یکی از آن دسته افراد است.

خطر لو رفتن داستان فیلم Ant-Man and the Wasp

در سکانس پایانی فیلم Ant-Man and the Wasp و به دنبال اتفاقات فیلم سوم سری اونجرز میبینیم که شخصیتهای هوپ، هنک پیم با بازی مایکل داگلاس (Michael Douglas) و جنت ون داین با بازی میشل فایفر (Michelle Pfieffer) درحالیکه به همراه شخصیت اسکات لانگ با بازی پل رود (Paul Rudd) مشغول انجام یک آزمایش برای ورود به قلمرو کوآنتومی بودند، به خاکستر تبدیل شدند و اسکات در آن قلمرو گیر افتاد. حال در مصاحبه جدید لیلی با سینما بلند، از وی در مورد واکنشش نسبت به این اتفاقات، سوال پرسیده شد که در پاسخ گفت:

« واکنش واقعی من این بود که خب باشه، حالا اون ]هوپ[ چه‌جوری میخواد از این مخمصه خارج بشه؟ و همه واکنش من به نوعی اینگونه بود که یه لحظه وایسا، من تازه به اینجا رسیدم! شما نمیتوانید من را بکشید!»

اوانجلین لیلی همچنین در گفت و گو با وبسایت کمیک بوک اعلام کرد کرد که حالا همه این اتفاقات رخ داده و شخصیت من به خاکستر بدل شده، سوال مهمتر این است که من دوباره چهزمانی برمیگردم؟ خوشبختانه با توجه به صحبتهای وی در ابتدای سال جاری میتوان زمان بازگشت او به این نقش را به نوعی حدس زد؛ لیلی در این مصاحبه همچنین از برخی المانهای تغییرات زمانی در فیلم بعدی سری اونجرز خبر داد.

« من در فیلم Avengers 4 برای مدت زمان کوتاهی حضور خواهم داشت، بنابراین چندان امیدوار نباشید. من به حضور در این فیلم افتخار میکنم و برای آن هیجان زدهام. شما از من میخواهید که در مورد پرشهای زمانی به آینده، فلش بکها و این دست تغییرات زمانی صحبت کنم؟ وقتیکه من در مورد فیلم ]اتفاقات[ فیلم Infinity War و جهتی که به سمت آن میرفت، شنیدم، این حقیقت را متوجه شدم که یک نوع تجدید خاطره با فصل چهارم سریال Lost جاییکه همه چیز در مورد تغییر بود، برای من در راه است.»

فیلم‌های Avengers: Infinity War و Ant-Man and the Wasp هماکنون روی پلتفرمهای دیجیتال در دسترس هستند. دیگر فیلمهای دنیای سینمایی مارول شامل Captain Marvel، Avengers 4 و Spider-Man: Far From Home به ترتیب در تاریخهای ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (۸ مارچ ۲۰۱۹)، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (سه می ۲۰۱۹) و ۱۴ تیر ۱۳۹۸ (پنج جولای ۲۰۱۹) اکران خواهند شد.


برچسب ها: Ant-Man and the Wasp

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب