Quantcast
لوکتو | واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp
ورود عضویت

واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 21 مهر 1397
واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp

بدون شک اتفاقات پایانی فیلم موفق Avengers: Infinity War باعث غافلگیر شدن افرادی بسیاری شده و از قضا اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) ایفاگر نقش هوپ ون داین/The Wasp در دنیای سینمایی مارول نیز یکی از آن دسته افراد است.

خطر لو رفتن داستان فیلم Ant-Man and the Wasp

در سکانس پایانی فیلم Ant-Man and the Wasp و به دنبال اتفاقات فیلم سوم سری اونجرز میبینیم که شخصیتهای هوپ، هنک پیم با بازی مایکل داگلاس (Michael Douglas) و جنت ون داین با بازی میشل فایفر (Michelle Pfieffer) درحالیکه به همراه شخصیت اسکات لانگ با بازی پل رود (Paul Rudd) مشغول انجام یک آزمایش برای ورود به قلمرو کوآنتومی بودند، به خاکستر تبدیل شدند و اسکات در آن قلمرو گیر افتاد. حال در مصاحبه جدید لیلی با سینما بلند، از وی در مورد واکنشش نسبت به این اتفاقات، سوال پرسیده شد که در پاسخ گفت:

« واکنش واقعی من این بود که خب باشه، حالا اون ]هوپ[ چه‌جوری میخواد از این مخمصه خارج بشه؟ و همه واکنش من به نوعی اینگونه بود که یه لحظه وایسا، من تازه به اینجا رسیدم! شما نمیتوانید من را بکشید!»

اوانجلین لیلی همچنین در گفت و گو با وبسایت کمیک بوک اعلام کرد کرد که حالا همه این اتفاقات رخ داده و شخصیت من به خاکستر بدل شده، سوال مهمتر این است که من دوباره چهزمانی برمیگردم؟ خوشبختانه با توجه به صحبتهای وی در ابتدای سال جاری میتوان زمان بازگشت او به این نقش را به نوعی حدس زد؛ لیلی در این مصاحبه همچنین از برخی المانهای تغییرات زمانی در فیلم بعدی سری اونجرز خبر داد.

« من در فیلم Avengers 4 برای مدت زمان کوتاهی حضور خواهم داشت، بنابراین چندان امیدوار نباشید. من به حضور در این فیلم افتخار میکنم و برای آن هیجان زدهام. شما از من میخواهید که در مورد پرشهای زمانی به آینده، فلش بکها و این دست تغییرات زمانی صحبت کنم؟ وقتیکه من در مورد فیلم ]اتفاقات[ فیلم Infinity War و جهتی که به سمت آن میرفت، شنیدم، این حقیقت را متوجه شدم که یک نوع تجدید خاطره با فصل چهارم سریال Lost جاییکه همه چیز در مورد تغییر بود، برای من در راه است.»

فیلم‌های Avengers: Infinity War و Ant-Man and the Wasp هماکنون روی پلتفرمهای دیجیتال در دسترس هستند. دیگر فیلمهای دنیای سینمایی مارول شامل Captain Marvel، Avengers 4 و Spider-Man: Far From Home به ترتیب در تاریخهای ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (۸ مارچ ۲۰۱۹)، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (سه می ۲۰۱۹) و ۱۴ تیر ۱۳۹۸ (پنج جولای ۲۰۱۹) اکران خواهند شد.


برچسب ها: Ant-Man and the Wasp

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب