Quantcast
لوکتو | زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد
ورود عضویت

زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 22 مهر 1397
زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد

طبق اخبار منتشر شده، بازی موبایل رایگان و نقش آفرینی-استراتژی Assassin's Creed: Rebellion در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) برای موبایلهای اندروید و ios منتشر خواهد شد. این عنوان در جولای 2017 معرفی شد و بر روی دستگاههای با سیستم عامل ios نیازمند ورژن 8 و یا بالاتر از آن و بر روی دستگاههای اندروید نیازمند اندروید بالاتر از ورژن 1.4 است.

داستان بازی جدید فرنچایز Assassin's Creed در قرن ۱۵ میلادی و در دورهای که کشور اسپانیا در اوج مشکلات مذهبی قرار داشت، جریان دارد. در این بازی بازیکنها با ساخت پایگاهها و استخدام شخصیتهای مختلف، انجمنهای برادری مخصوص به خود را تشکیل میدهند. شخصیتهای این بازی شامل چهرههای آشنا و جدیدی مانند اتزیو، آگیلار دی نرا، ماریا، شائو جان، اسحاق پاشا، ماریا و کلودیا اودیتور میشود و کراساور میان آنها ناشی از سیستم آنیموس جدید است که امکان ادغام چندین حافظه را فراهم میکند.

مراحل پیش ثبت نام این بازی هم اکنون در حال انجام هستند که جوایز متعددی نظیر سلاحهای بازی Assassins Creed Odyssey و شخصیت ماریو اودیتور را به بازیکنها ارائه میدهد. همچنین افرادی که این بازی را تا ده روز پس از زمان انتشار آن دانلود کنند نیز از جوایز ویژهای بهرهمند خواهند شد.


برچسب ها: Assassin's Creed: Rebellion

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب