Quantcast
لوکتو | بازی Call of Duty: Black Ops 4 مورد انتظارترین بازی برای فصل تعطیلات است
ورود عضویت

بازی Call of Duty: Black Ops 4 مورد انتظارترین بازی برای فصل تعطیلات است

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 22 مهر 1397
بازی Call of Duty: Black Ops 4 مورد انتظارترین بازی برای فصل تعطیلات است

براساس آخرین نظرسنجی انجام شده در وبسایت نیلسن، بازی جدید سری محبوب و پرفروش Call of Duty یعنی Black Ops 4، با پیشی گرفتن از بازی Red Dead Redemption 2 در صدر لیست بازیهای مورد انتظار فصل تعطیلات پیش رو قرار گرفت. بازیهای Battlefield 5 و Fallout 76 نیز به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم این پیشبینی قرار گرفتند. دیگر بازیهایی که در میان لیست بازیهای مورد انتظار و مولتی پلتفرم این نظرسنجی قرار داشتند، عبارتاند از: بازی تازه منتشر شده Assassins Creed Odyssey، Shadow of Tomb Raider، Hitman 2، FIFA 19، NBA Live 19 و WWE 2K19.

در بخش بازیهای انحصاری کنسولها نیز بازی انحصاری جدید کنسول پلی استیشن 4 یعنی Spider-Man و بازی Forza Horizon 4 برای کنسول ایکس باکس وان، بیشترین نمرات را از جانب شرکت کنندگان این نظر سنجی کسب کردند. بازی Super Smash Bros. Ultimate نیز در این نظرسنجی به عنوان مورد انتظارترین بازی کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد.

آمار و ارقام این نظرسنجی با حضور بیش از 6000 شرکتکننده به دست آمده است. بازی Black Ops 4 به تازگی منتشر شده و برای انتشار بازی Red Dead Redemption 2 باید تا تاریخ چهارم آبان ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸) منتظر بمانیم.


برچسب ها: Call of Duty: Black Ops 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب