Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 22 مهر 1397
اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

شخصیت جوکر که اخیراً عنوان جدیدی بر اساسش در دست ساخت است، ایفای نقشش این‌بار به دستان خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) افتاده است. اما این‌طور که پیداست جوکر جدید تفاوت بسیار زیادی با آخرین جوکری که دیدیم، یعنی جرد لتو (Jared Leto) دارد و به نظر می‌رسد این بار خبری از خالکوبی‌ها، نقش و نگار‌های متفاوت بر روی بدن و البته دندان‌های طلایی و گران قیمت نیست.

زازی بیتز (Zazie Beetz) ستاره فیلم Joker در Comic Con حضور داشت و بعد از مطرح شدن سوالی در رابطه با ظاهر شخصیت جوکر،  گفت :

«نه، تا به اینجا من هیچ تزئین دندانی ندیده‌ام»

فیلم Joker به کارگردانی تاد فیلیپس (Todd Phillips)، عنوانی مستقل از دنیای DC خواهد بود و این‌بار جوکر با بازی فینیکس می‌تواند شخصیتی کاملا جدید داشته باشد. چرا که جوکر دنیای دی‌سی توسط جرد لتو بازی شده است. این فیلم به خاطر تغییر بحث برانگیز جوکر مورد انتقادات قرار گرفت چرا که هیچگاه رئیس خلافکاران شهر را با دهانی کاملا فلزی و بدنی نقاشی شده ندیده بودیم.

نویسنده و کارگردان فیلم Suicide Squad، دیوید آیر (David Ayer) به تازگی در صفحه توییترش اعتراف کرد که با ایجاد خالکوبی "damaged" روی بدن و خالکوبی " I have to fall on that sword" روی پیشانی جوکر کمی زیاده روی کرده بود.

آیر قبلا اعلام کرده بود که هر کدام از این خالکوبی‌ها بیانگر یک داستان و بخش خاص از زندگی این شخصیت است و تزئینات دندان‌هایش هم بعد از مبارزه با بتمن (بن افلک،Ben Affleck) و شکسته شدن تمام دندان‌های جوکر اتفاق افتاد. این دعوا بعد از کشته شدن دستیار بتمن، رابین توسط جوکر آغاز شد.

آیر در مصاحبه با Yahoo Movies گفته بود : «به مرور زمان مردم تمامی این خالکوبی‌ها را رمزگشایی خواهند کرد و متوجه داستان آن‌ها خواهند شد. البته فکر می‌کنم همه چیز برخلاف هدف هایمان پیش برود. هرگاه که شما چیز جدیدی می‌سازید با آن مخالفت می‌شود. داستان‌های خاص، سرنخ‌های داستانی و ایستر‌اِگ‌های مشخص در دل این خالکوبی‌ها نهفته است. حتی در دندان‌هایش، یک داستان کامل پشت این دندان‌های فلزی قرار دارد. این شخصیت پیشینه‌اش را روی بدنش حکاکی می‌کند. به نظرم این جوکر بیشتر به طبقه متوسط جامعه نزدیک است و فکر می‌کنم می‌تواند در دنیای ما زندگی کند.»

برای ساخت یک شخصیت واقع‌گرایانه، آیر سعی کرد از سبک زندگی قاچاقچیان مواد مخدر در شبکه‌های اجتماعی الگو بگیرد و با گفتن اینکه: «ردپا‌هایی از دنیای واقعی در شخصیت وجود دارد» کار خود را توجیه کرد.

اخبار و تصاویر زیادی از فیلم Joker فاش شد که همگی مربوط به لوکیشن فیلمبرداری نیویورک بودند و دیدیم که فینیکس نقش جوکر را چگونه ایفا می‌کرد. گریم چهره رنگ شده، مو‌های سبز رنگ، دماغی قرمز و ابرو‌هایی قرمز رنگ.

زازی بیتز در ادامه مصاحبه‌اش گفت: «حقیقتاً فکر نمی‌کنم که از پس نقش بر بیایم، اما این یک نقش بسیار عالیست.»

فیلم جوکر در تاریخ ۱۲ مهر سال ۱۳۹۸ (چهار اکتبر سال ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Joker

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب