Quantcast
لوکتو | ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند
ورود عضویت

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 23 مهر 1397
ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

بعد از خداحافظی نه چندان شوکه کننده کریس ایوانز (Chris Evans) از دنیای مارول و ناراحتی همه طرفداران از مرگ کاپیتان آمریکا، حالا ایوانز بعد از گذشت چند هفته اعلام کرد که توییت او به معنی مرگ شخصیت محبوب کاپیتان آمریکا نیست. چرا که او بعد از پایان سکانس‌های مربوط به شخصیتش در فیلم یک توییت احساسی از پایان فیلمبرداری پست کرده است.

بعد از اتفاقاتی که در فیلم Avengers: Infinity War رخ داد، حالا بزرگ ترین گردهمایی ابر قهرمانان جهان در حال شکل گیر‌ی‌ست چرا که آن ها باید برای نجات جهان آخرین ماموریتشان را به هر نحوی که شده، انجام دهند. یکی از این قهرمانان قطعا استیو راجرز (Steve Rogers) یا همان کاپیتان آمریکا است، کسی که انتظار می‌رود نقشی اساسی در این ماموریت داشته باشد.

 

بعد از انتشار اولین فیلم کاپیتان آمریکا در سال 2011 با نام Captain America: The First Avenger، ایوانز پنج بار دیگر نقش کاپیتان امریکا  را در دنیای مارول ایفا کرد و با این خط داستانی کاپیتان به یکی از اصلی ترین اعضای انتقام جویان تبدیل شد و البته بازی تحسین ‌برانگیز ایوانز شخصیتش را به محبوبترین انتقام جو تبدیل کرد.

 

بعد از پخش شدن تئوری‌های زیادی که خبر از مرگ استیون در فیلم می‌داد، کریس ایوانز توییت جنجالی‌اش را در فضای مجازی پست کرد و همه مطمئن شدند که تئوری درست است. اما حالا او به طور رسمی اعلام کرد که توییت‌اش هیچ ربطی به مرگ شخصیت کاپیتان آمریکا ندارد و فقط به علت پایان یافتن مراحل فیلمبرداری چنین پیامی را در صفحه‌اش قرار داده است.


کریس ایوانز که در رویداد Ace Comic Con شیکاگو حاضر شده بود، طی صحبت‌هایی با هواداران دنیای سینمایی مارول،‌ گفت که این پست به معنی مرگ و خداحافظی کپ در Avengers 4 نیست. ایوانز که یکی از اصلی ترین بازیگران دنیای سینمایی مارول است، در طی این سال‌ها تجربیات زیادی در رابطه با اخبار و پراکنده شدن یک صحبت ساده پیدا کرده، از همین رو اطلاعات بیشتری را ارائه نکرد.

«باید مشخص می‌کردم که چه منظوری دارم، من توییتی را پست کردم که باعث شد بسیاری از مردم فکر کنند داستان فیلم برایشان فاش شده است، من باید منظورم را مشخص می‌کردم جدا از این که چه اتفاقی در پایان Avengers 4 رخ خواهد داد. روز آخر فیلمبرداری بسیار برایم احساسی بود، گذشت 10 سال و ساخت 22 فیلم، من از چیزی که فکر می‌کردم هم بیشتر احساسی شده بودم و به نظرم کار درستی بود که این قدردانی را به اشتراک بگذارم، متوجه هستم که کارم چه تاثیری داشت، اما در حال حاضر نه چیزی را تایید و نه تکذیب می‌کنم.»

 

اگر کاپیتان آمریکا در Avengers 4 نمی‌رد، باز هم دلیلی برای حضور قطعی او در فیلم‌های بعدیوجود نخواهد داشت؛ تئوری‌های معروفی وجود دارند که می‌گویند با توجه به اینکه احتمالا در فیلم بعد زمان به عقب باز خواهد گشت، ابر سرباز محبوب داستان به زندگی قبلی خودش در دهه 40 بازخواهد گشت و همانجا به همراه پگی (Peggy) زندگی خواهد کرد، یک پایان خوش. اما سوال اصلی این است که در صورت وقوع چنین اتفاقی، چه بر سر زمان حال و اتفاقاتی که با حضور کپ افتاده می‌آید.

 

در هر حال اتفاقات بسیار عظیمی در فیلم Avengers 4 رخ خواهد داد و به احتمال بسیار زیاد تمامی قهرمانان با عقب رفتن زمان به زندگی باز خواهند گشت. اما امکان این که اعضای اصلی گروه در این اتفاق تاوان بدهند بسیار بالاست. چرا که همه آن‌ها برای هدف بزرگتر حاضر به انجام هر کاری هستند و با شناختی که از استیو راجرز داریم، می‌دانیم که در این مسئله از بقیه سبقت گرفته و اگر اتفاقی رخ دهد او نیاز به دوبار فکر کردن ندارد و قطعا جان خود را فدای هدف بزرگ تر خواهد کرد.


برچسب ها: Avengers 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب