Quantcast
لوکتو | پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد
ورود عضویت

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 23 مهر 1397
پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

با شروع فیلمبرداری مجدد برخی سکانسهای فیلم Avengers 4 و اعلام اتمام فیلمبرداری برخی از بازیگران آن در طی چند وقت اخیر نظیر کریس ایوانز (Chris Evans) که پس از گذشت هشت سال نیز در توییتر خود با نقش کاپیتان آمریکا خداحافظی کرد، پایان مراحل فیلمبرداری این فیلم بسیار نزدیک به نظر میرسید. این فیلم بدون عنوان، پایان فیلمهای فاز سوم دنیای سینمایی مارول و نقطه پایانی برای بسیاری از اعضای اصلی و قدیمی گروه اونجرز خواهد بود.

 طبق اعلام کارگردانهای آن جو و آنتونی روسو (Joe & Anthony Russo) در توییتر، فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده و از امروز مراحل تدوین و پس از تولید آن برای اکران در سال آینده آغاز شده است.

توییت برادران روسو همچنین به همراه یک مرموز منتشر شد که مستطیل نورانیای را به تصویر میکشد؛ در تصویر منتشر شده نکته چندان واضحی وجود ندارد و در سادهترین حالت این نور را میتوان یک عکس با نمای نزدیک از نور فیلمبرداری در نظر گرفت. البته این اولین باری نیست که برادران روسو با انتشار تصاویر مرموز از پشت صحنه آثار خود سعی بر دعوت طرفداران به چالش مورد نظرشان برای یافتن سرنخهای مختلف دارند.

 

Photo

 

اگرچه که فیلمبرداری فیلم Avengers 4 به پایان رسیده است اما هنوز باید برای انتشار عنوان رسمی آن منتظر بمانیم. علاوه براین انتظار میرود که اولین تریلر رسمی این فیلم نیز به زودی منتشر شود. این فیلم با بازی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، جاش برولین (Josh Brolin)، مارک رافلو (Mark Ruffalo)، تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، کریس همسورث (Chris Hemsworth)، جرمی رنر (Jeremy Renner)، کریس پرت (Chris Prat)، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch)، زویی سالدانا (Zoe Saldana)، اسکالت جوهانسن (Scarlett Johanson)، تام هالند (Tom Holland)، اوانجلین لیلی (Evangeline Lily)، پل رود (Paul Rudd) و دیو باتیستا (Dave Bautista) در تاریخ 13 اردیبهشت 1398 (3 می 2019) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Avengers 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب