Quantcast
لوکتو | حجم بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ایکس باکس وان مشخص شد
ورود عضویت

حجم بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ایکس باکس وان مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 23 مهر 1397
حجم بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ایکس باکس وان مشخص شد

بازی Red Dead Redemption 2 که یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری است، به زودی و کم تر از دو هفته بر روی دو کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.بعد از شایعات زیادی که در رابطه با حجم بازی شکل گرفت حالا شاهد این هستیم که بازی بر روی Microsoft store فعال شده است و در صفحه مربوط به خرید بازی می‌توانید داستان، قیمت‌های نسخه‌های متفاوت، فواید پیش خرید و حتی حجم بازی را مشاهده کنید.
اگر کمی صفحه را به پایین بکشید، با اطلاعات مربوط به حجم بازی رو به رو خواهید شد. حجم بازی در این صفحه 88.57 گیگابایت مشخص شده است.

 

درست است که این رقم بسیار بهتر از 105 گیگابایت است، اما باز هم بسیاری از دارندگان کنسول ایکس باکس، مخصوصا نسخه‌های 500 گیگابایتی، باید به فکر خلوت کردن فضای داخلی دستگاهشان باشند. این خارق‌العاده است که یک بازی، حدود یک پنجم فضای داخلی دستگاه را بگیرد، قطعا این حجم زیاد نشان دهنده عظمت بازیست.

 

هنوز حجم فایل بازی بر روی PSN store قرار نگرفته، اما به احتمال بسیار زیاد حجم بازی بر روی هر دو کنسول نزدیک خواهد بود و بر روی پلی‌استیشن 4 هم شاهد همین مقدار حجم خواهیم بود.

 

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ 4 آبان ماه (26 اکتبر) عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب