Quantcast
لوکتو | بازی Call Of Duty: Black Ops 4 رکوردی در فروش دیجیتالی به جا گذاشت
ورود عضویت

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 رکوردی در فروش دیجیتالی به جا گذاشت

توسط حسین غزالی در تاریخ 23 مهر 1397
بازی Call Of Duty: Black Ops 4 رکوردی در فروش دیجیتالی به جا گذاشت

Activision اعلام کرد که بازی Call Of Duty: Black Ops 4  رکورد عناوین قبلی را در فروش روز اول شکسته است و به صدر جدول این لیست در هر سه پلتفرم اصلی رسیده است. همچنین در ادامه، گفتنی است که این عنوان، رکوردی جدید در فروش روز اول در فروشگاه جهانی پلی‌ استیشن و حتی ایکس‌ باکس وان  به‌دست آورده. البته در اطلاعات جدید منتشر شده توسط این کمپانی، به فروش فیزیکی اشاره نشده بود. اما اطلاعات ضد و نقیضی درباره فروش کم نسخه فیزیکی عنوان به‌دست آمده که با توجه به فروش دیجیتالی، و منتشر شدن در بازی در سرویس Battle.net جای تعجب ندارد!


به هر حال، اگر شما از طرفداران بازی‌های بتل رویال هستید، به شما توصیه می‌کنیم که حتما نگاهی به سمت این بازی داشته باشید. نمرات بازی نیز منتشر شده‌اند و نتایج خوبی که به‌دست آمده، ما را برای تجربه بازی Call Of Duty: Black Ops 4  بیش‌تر وسوسه می‌کند.

 


برچسب ها: Call of Duty: Black Ops 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان

براساس گزارش هفتگی UK charts از فروش بازی‌ها، بازی Spider-Man، لیست پرفروش‌ترین‌های این هفته را ترک کرده و FIFA 19 شرکت الکترونیک آرتز همچون همیشه صدرنشین شد. با وب سایت لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 14 آذر 1397

فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی

بازی Red Dead Redemption 2 ماه فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و فروش باورنکردنی آن هنوز هم ادامه دارد. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 30 آبان 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر پرفروش‌های انگلستان

بازی Red Dead Redemption 2 برای هفته سوم هنوز هم در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین در انگلستان است و برای سومین هفته Call of Duty: Black Ops 4 را شکست داده است.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب