Quantcast
لوکتو | اهمیت نگهداری از اسب در بازی Red Dead Redemption 2
ورود عضویت

اهمیت نگهداری از اسب در بازی Red Dead Redemption 2

توسط محمدرضا مصطفوی راد در تاریخ 24 مهر 1397
اهمیت نگهداری از اسب در بازی Red Dead Redemption 2

در یک اثر وسترن، جان یک اسب به اندازه جان یک انسان ارزش دارد و Rockstar Games  برای بازی Red Dead Redemption 2 نه تنها سال‌ها به اسب فکر کرد و سیستم‌هایی با محوریت آن‌ها توسعه داد، بلکه اکثر اوقات از شما هم می‌خواهد تا به دوست چهار پایتان نیز فکر کنید.

 

اگر به بازی Red Dead Redemption 2 از زمان پیش تولید تا عرضه توجه کرده باشید، می‌فهمید که انواع مختلفی از اسب در بازی وجود دارد، که هر کدام خصوصیت‌های مختلفی دارند. به علاوه، هر چه بیشتر با اسبتان زمان بگذرانید (با کارهایی مثل نوازش کردن آن) کم کم بیشتر به شما اطمینان می‌کند که مزایای خودش را دارد. و البته، اگر به آن اهمیت ندهید، اسبتان می‌تواند بمیرد، یعنی باید آن را با یک اسب جدید جایگزین و از اول این روند را شروع کنید.

 

با این وجود، کارگردان هنری بازی، ارون گاربوت (Aaraon Garbut) در مصاحبه با مجله EDGE (از طریق Wccftech) درباره مقدار زمانی که صرف طراحی اسب در بازی شد و سیستم‌هایی که با محوریت آن‌ها ساخته شد، جزئیات بیشتری ارائه کرد.

 

گاربوت گفت در این رابطه گفت:

 «درست مثل خیلی از بخش‌های بازی، تیم سال‌ها روی اسب کار کرد. شخصیت اسب از طریق رفتارش مشخص می‌شود، بسته به نژاد و رابطه شما با آن نسبت به دنیا واکنش نشان می‌دهد. اسبتان باید مانند یک موجود زنده با ذهنیتی منحصر به خودش باشد و سال‌ها زمان صرف کردیم تا عناصری به داستان اضافه کنیم که اسب بداند کجا می‌خواهد برود و از چه چیزی می‌خواهد دوری کند، مانند خود بازیکن.»

این کارگردان هنری ادامه داد:

«گرچه فراتر از آن، ما می‌خواهیم اسب مانند یک همدم باشد. کم کم به اسبتان اهمیت می‌دهید، و زمانی که آسیب دید ناراحت می‌شوید. مراقبت و صمیمیت با او، تبدیل به چیزی می‌شود که دوست دارید انجام دهید؛ نه فقط به خاطر این که برایتان مفید است بلکه به خاطر این که او مورد اعتمادترین دوستتان است. اگر آسیب ببیند و در حال مرگ باشد، زمان محدودی دارید تا برایش دارو به دست آورید، و در این زمان‌هاست که بازی ماجراجویی‌اش را آغاز می‌کند. ناگهان هیچ چیز به اندازه کمک به اسبتان اهمیت ندارد. با این وجود، می‌توانید اجازه دهید که بمیرد و یک اسب جدید بگیرید. خب، من که نمی‌توانستم. شاید شما بتوانید.»

 

اهمیت دادن سطحی عالی و عمیق است و بازی را به واقعیت نزدیک می‌کند، اما خسته‌کننده نیز به نظر می‌رسد و ‌حتی ممکن است اگر اسبتان به قیمت ناچیزی بمیرد، بازی خسته‌کننده شود. دیدن اجرا و متعادل کردن همه این‌ها توسط Rockstar Games، جالب خواهد بود.

 

Red Dead Redemption 2 در 26 اکتبر (مصادف با ۴ آبان‌ماه) برای پلتفرم‌های PlayStation 4 وXbox One منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش‌های هفته دهم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به آخرین هفته خود رسید و ما در ادامه از چالش‌های این هفته و زمان شروع فصل هفتم صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 09 آذر 1397

چالش‌های هفته نهم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته نهم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 04 آذر 1397

نقد بازی PES 2019

در این ویدیو به نقد بازی PES 2019 و نقاط قوت و ضعف آن پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 17 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب