Quantcast
لوکتو | صداپیشگان مکس پین و آلن ویک در بازی Control حضور خواهند داشت
ورود عضویت

صداپیشگان مکس پین و آلن ویک در بازی Control حضور خواهند داشت

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 24 مهر 1397
صداپیشگان مکس پین و آلن ویک در بازی Control حضور خواهند داشت

براساس اخبار منتشر شده، جیمز مککافری (James McCaffrey) صداپیشه شخصیت مکس پین و متیو پورتا (Matthew Porretta) صدا پیشه شخصیت آلن ویک به ترتیب به عنوان شخصیتهای زکریا ترنچ و دکتر کاسپر دارلینگ در بازی جدید استودیو رمدی یعنی Control حضور خواهند داشت. حضور این‌دو در مصاحبه جدید یورو گیمر با مککافری، پورتا و سم لیک (Sam Lake) تایید شد؛ در این مصاحبه بیشتر در مورد نقش آن‌ها در داستان بازی و چگونگی تعامل آن‌ها با شخصیت اصلی بازی، کورتنی هوپ صحبت میشود. جسی فیدن (Jesse Faden) یکی از اعضای قدیمی استودیو رمدی که در بازی Quantum Break صداگذاری شخصیت بث را برعهده داشت، در بازی Control صداپیشه شخصیت کورتنی خواهد بود.

هنوز اطلاعات چندانی از شخصیتهایی که مککافری و پورتا صداپیشگی آنها را برعهده دارند، منتشر نشده است. بازی Control در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و همچنان باید برای انتشار اطلاعات و جزییات بیشتر از این عنوان منتظر بمانیم.


برچسب ها: Control

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نگاهی به کنسول پلی استیشن 3

کنسول پلی استیشن 3، کنسول قدرت‌مندی در نسل هفت بود، اما فراز و نشیب‌های مختلف و جنجال‌های بزرگی را پشت سر گذاشت. با لوکتو همراه باشید، تا نگاهی به این کنسول بیاندازیم.

رامتین کاظمی - 07 آبان 1396

معرفی ایکس باکس وان

با کنسول ایکس باکس وان بیشتر آشنا شوید

عماد عامری - 28 آبان 1396

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds روی کنسول Xbox One دچار مشکلات فراوانی شده است

روز گذشته بازی PUBG، پس از مدت‌ها انتظار در برنام Xbox Game Preview برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شد و حال کاربران خبر از باگ ها و ایرادات فنی این بازی می‌دهند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Control
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب