Quantcast
لوکتو | احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود دارد
ورود عضویت

احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود دارد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 25 مهر 1397
احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود دارد

کم تر از دو هفته دیگر، شاهد بازگشت عنوان Red Dead Redemption بعد از گذشت حدود هفت سال خواهیم بود و این‌طور که پیداست قرار است تا مدت‌ها سرگرم این بازی و محتوا درونی‌اش باشیم. اما با توجه به همه امکاناتی که بازی Red Dead Redemption 2 برایمان به وجود خواهد آورد، همیشه شانس ادامه سری وجود خواهد داشت.

دن هاوسر (Dan Houser)، یکی از تاسیس کنندگان شرکت راک‌استار در مصاحبه‌ای اعلام کرد که ساخت دنباله بازی با عنوان Red Dead Redemption 3 یک احتمال قوی است، اما قطعا تفکر به ساختش به فروش Red Dead Redemption 2 بستگی دارد و زمانی که همه چیز خوب پیش برود ساخت دنباله سری یک احتمال خواهد بود.

هاوسر در ادامه صحبت‌هایش اشاره کرد، با وجود محتوای بسیار زیاد در بازی Red Dead Redemption 2، تیمشان توانایی ساخت دنباله بازی را دارد : «اگر این بازی به خوبی مورد استقبال قرار بگیرد و ما باز هم حرف‌های نگفته داشته باشیم دنباله‌ای وجود خواهد داشت.»

با توجه به آماری که وجود دارد، فروش بازی به مشکلی بر نخواهد خورد، حتی با وجود اختلاف زیادی که بین دو نسخه افتاده است. بعد از فروش بازی در ماه اول، بخش آنلاین بازی، Red Dead Online فعال خواهد شد و قطعا بازیکن‌ها برای تجربه این بخش، به بازی باز خواهند گشت، درست مثل اتفاقی که برای Grand Theft Auto V با عرضه بخش آنلاین یعنی GTA Online رخ داد.

اما با شنیدن صحبت‌های هاوسر، سوالی بزرگ به وجود می‌آید. تیم سازنده برای ساخت نسخه سوم چه کار خواهند کرد؟ این‌طور که پیداست فعلا همه چیز به Red Dead Redemption 2 ختم می‌شود و باید ببینیم که این عنوان مورد انتظار چه خواهد کرد. اما در هر حال اگر نسخه سومی در آینده وجود داشته باشد، این Red Dead Redemption 2 است که بنیانگذار پایه و اساس داستان نسخه سوم خواهد بود. با توجه به اینکه راک استار تیم نویسنده بسیار قدرتمندی دارد، ساخت یک بستر داستانی درون این بازی، برایشان کار سختی نخواهد بود.

در هر حال همین که تا مدت‌ها اجازه فکر کردن به نسخه سوم را به خودمان نمی‌دهیم هم خوب است، چرا که با تمرکز زیادی که راک استار روی Red Dead Redemption 2 و Red Dead Online گذاشته، تا مدت‌ها ذهنمان به سمت نسخه سوم هم نخواهد رفت.

بازی Red Dead Redemption 2 کم تر از ۱۰ روز دیگر یعنی در تاریخ چهار آبان ماه (۲۶ اکتبر) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب