Quantcast
لوکتو | ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد
ورود عضویت

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 25 مهر 1397
ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

همانطور که قبلا هم شاهدش بودیم، مسئولیت انتشار بازی The Witcher 3 بر دوش شرکت Bandai Namco بود و حالا قرار است که آن‌ها توزیع بازی Cyberpunk 2077 را در بسیاری از فروشگاه‌های اروپایی به عهده بگیرند.

توضیحات CD Projekt Red، سازندگان بازی Cyberpunk 2077 در رابطه با انتشار بازی:

 

«روابط فعلی ما با باندای نامکو بر پایه احترام و اعتماد است، چرا که ما در ساخت عناوین سابقمان با آن‌ها همکاری کرده بودیم و توانستیم با موفقیت بازی‌های The Witcher 2: Assassins of Kings و The Witcher 3: Wild Hunt را در سراسر جهان منتشر کنیم. از همین رو مطمئن هستیم که باندای نامکو از Cyberpunk 2077 به بهترین نحو ممکن مراقب خواهد کرد.»

اما جالب است بدانید که این همکاری شامل انتشار بازی در 24 کشور اروپایی می‌شود:

 

آندورا، اتریش، بلژیک، قبرس، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لیختنشتاین، لوکزامبورگ، موناکو، مالتا، نروژ، پرتقال، سن مارینو، اسپانیا، سوئد، سوئیس، هلند و انگلستان.

 

آلبرتو گونزالز (Alberto González Lorca) از باندای نامکو اضافه کرد:

« سی‌دی پراجکت رد در مدت زمان بسیار کوتاه تبدیل به یکی از قدرتمندترین استدیو‌های منطقه شده است و این مسئله باعث شده تا هم، ما و هم سی‌دی پراجکت از این همکاری احساس غرور کنیم و ما مفتخریم که اعلام کنیم بخش کوچکی از بازی Cyberpunk 2077 هستیم. ما بسیار مشتاقیم تا کار خود را بار دیگر با سی‌دی پراجکت آغاز کنیم و بازی را در کشور‌های‌ اروپایی منتشر کنیم. ما سعی می‌کنیم که بهترین سرویس ممکن را برای یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال‌های جاری ارائه دهیم.»


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397

از حالت تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد

در جریان رویداد X018 کمپانی ماکروسافت، از ماد تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 20 آبان 1397

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب