Quantcast
لوکتو | ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد
ورود عضویت

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 25 مهر 1397
ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

همانطور که قبلا هم شاهدش بودیم، مسئولیت انتشار بازی The Witcher 3 بر دوش شرکت Bandai Namco بود و حالا قرار است که آن‌ها توزیع بازی Cyberpunk 2077 را در بسیاری از فروشگاه‌های اروپایی به عهده بگیرند.

توضیحات CD Projekt Red، سازندگان بازی Cyberpunk 2077 در رابطه با انتشار بازی:

 

«روابط فعلی ما با باندای نامکو بر پایه احترام و اعتماد است، چرا که ما در ساخت عناوین سابقمان با آن‌ها همکاری کرده بودیم و توانستیم با موفقیت بازی‌های The Witcher 2: Assassins of Kings و The Witcher 3: Wild Hunt را در سراسر جهان منتشر کنیم. از همین رو مطمئن هستیم که باندای نامکو از Cyberpunk 2077 به بهترین نحو ممکن مراقب خواهد کرد.»

اما جالب است بدانید که این همکاری شامل انتشار بازی در 24 کشور اروپایی می‌شود:

 

آندورا، اتریش، بلژیک، قبرس، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لیختنشتاین، لوکزامبورگ، موناکو، مالتا، نروژ، پرتقال، سن مارینو، اسپانیا، سوئد، سوئیس، هلند و انگلستان.

 

آلبرتو گونزالز (Alberto González Lorca) از باندای نامکو اضافه کرد:

« سی‌دی پراجکت رد در مدت زمان بسیار کوتاه تبدیل به یکی از قدرتمندترین استدیو‌های منطقه شده است و این مسئله باعث شده تا هم، ما و هم سی‌دی پراجکت از این همکاری احساس غرور کنیم و ما مفتخریم که اعلام کنیم بخش کوچکی از بازی Cyberpunk 2077 هستیم. ما بسیار مشتاقیم تا کار خود را بار دیگر با سی‌دی پراجکت آغاز کنیم و بازی را در کشور‌های‌ اروپایی منتشر کنیم. ما سعی می‌کنیم که بهترین سرویس ممکن را برای یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال‌های جاری ارائه دهیم.»


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد

استودیو نینجا تئوری که بعد از ساخت بازی Hellblade در سکوت فرو رفته، با توجه به صحبت‌های فیل اسپنسر، قرار است در سال آینده عنوانی جدید را معرفی کند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch امروز منتشر شد و با این آپدیت شاهد اضافه شدن قهرمان جدید به همراه دستیارش به بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

شرکت سونی در E3 2019 حضور نخواهد داشت

در خبری عجیب، سونی از عدم حضور خود در E3 2019 خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 25 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب