Quantcast
لوکتو | مستندی بر اساس بازی Grand Theft Auto V در دست ساخت است
ورود عضویت

مستندی بر اساس بازی Grand Theft Auto V در دست ساخت است

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 25 مهر 1397
مستندی بر اساس بازی Grand Theft Auto V در دست ساخت است

به تازگی متوجه شدیم که مستندی خاص در دست ساخت قرار گرفته و این بار، موضوع مستند موفق ترین صنعت در بخش سرگرمی است. بازی Grand Theft Auto V با فروش فوق‌العاده‌ای که داشته (هنوز هم در بین ده عنوان پرفروش ماه حضور دارد) برای سازندگان مستند بسیار جالب شده است و آن‌ها قصد دارند تا داستان ساخت این بازی، مراحل تولید، مشکلات و موفقیت‌ها را به تصویر بکشند.

 

خبرگزاری Screen Daily اعلام کرد که پروژه توسط شرکت Salon Pictures اداره می‌شود و این تهیه کنندگان انگلیسی نام مستند را "The Billion Dollar Game" (بازی میلیارد دلاری) انتخاب کرده‌اند. جالب است بدانید که در حال حاضر مراحل تولید مستند آغاز شده است.

 

کارگردانی مستند به عهده راب رایان (Rob Ryan) کارگردان مستند Breaking Habits، است. آنابل ویگودر (Annabel Wigoder) که وابسته به سالن پیکچرز است به همراه نیک تاوزینگ (Nick Taussig) و شرکت Quickfire Films تهیه‌کنندگان اصلی مستند معرفی شده‌اند. علاوه بر این‌ها جن پیس (Jan Pace) و جیمز آترتون (James Atherton) هم به پروژه The Billion Dollar Game کمک مالی کرده‌اند.

 

اطلاعات به دست آمده نشان نمی‌دهند که چه کسی از راک استار گیمز در حال همکاری با پروژه است، این در حالی‌ست که مستند The Billion Dollar Game با کمک تصاویر قدیمی و جدید ساخته خواهد شد.

ساخت یک مستند و نمایش راز و رمز‌های این شرکت موفق بسیار هیجان انگیز است و اشتیاق این که ببینیم چه چیزی در این مستند به نمایش در خواهد آمد، بسیار بالاست.

 

اما ممکن است با این مستند بالاخره متوجه شویم که در شرکت چه خبر است و این ایده‌های ناب و نو که هر بار صنعت بازی‌های رایانه‌ای را جا به جا می‌کنند از کجا سرچشمه می‌گیرند.

به نظرتان ممکن است در مراحل ساخت مستند باز هم اخباری جدید از بازی Red Dead Redemption 2 به گوشمان برسد؟

بسیاری از این تفکرات، شبیه به آرزو هستند، اما زمانی که فیلمبرداری آغاز شود، هیچ چیز غیر ممکن نیست.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2 - GTA V

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هشتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آبان 1397

بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد

در مصاحبه اخیر تهیه کننده ارشد بازی با یکی از خبرگزاری‌ها، متوجه شدیم که در ماه آینده نمایشی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

مایکروسافت دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment را خرید

کمپانی مایکروسافت از خرید سهام دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment خبر داد. با لوکتو همراه باشید

اشکان عظیمی - 20 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب