Quantcast
لوکتو | بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 25 مهر 1397
بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

 بعد از این که خبر حجم عظیم 105 گیگابایت بازی به علاوه 3 گیگابایت بروز رسانی روز اول تایید شد، امروز عکسی در فضای مجازی منتشر شده که نمایش دهنده کاور نسخه ژاپنی بازی است و همانطور که مشاهده می‌کنید پشت بسته بندی بازی، علامت دو دیسک Blu-Ray دیده می‌شود.

 

توییتی که توسط اکانت gamenohanashi در شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفت نشان دهنده این تصویر بود. با بررسی بسیار زیاد هواداران بر روی این تصویر، و با توجه به این تصویر می‌توانیم عرضه شدن بازی را بر روی دو دیسک  کاملا تایید شده بدانیم.

 

Photo

 

تا آنجایی که یادمان می‌اید این بازی، تنها عنوانی خواهد بود که در نسل هشتم بر روی دو دیسک عرضه خواهد شد. Red Dead Redemption 2 تنها بازی‌ای خواهد بود که نسخه معمولی آن در دو دیسک منتشر می‌شود.

هنوز مشخص نیست که نسخه ایکس باکس وان هم بر روی دو دیسک عرضه شود، اما با توجه به اینکه هر رو کنسول از یک نوع دیسک استفاده می‌کنند می‌توان گمان‌هایی زد.

 

هنوز مشخص نیست که این حالت عرضه بازی، آن هم بر روی یک عنوان جهان باز چگونه کار خواهد کرد. اما حس نوستالژیک تعویض دیسک در بازی بسیار لذت بخش خواهد بود. حجم 105 گیگابایتی بازی می‌تواند کمی در خرید نسخه دیجیتالی اختلال ایجاد کند، اما اینطور که پیداست تنها روش فرار از تعویض دیسک در بازی خرید نسخه دیجیتالی آن است.

 

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ 4 آبان ماه (26 اکتبر) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch امروز منتشر شد و با این آپدیت شاهد اضافه شدن قهرمان جدید به همراه دستیارش به بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397


نظر خود را بنویسیدمحمد مهدی کردنائیج
الان وقتی دو دیسکه چجوری ازش استفاده میکنن؟؟؟ یعنی الان تا وسطای بازی با دیسک اول میری و ادامش با دیسک دوم ؟؟
+ 0
- 0
پاسخ

حسام افرومند
هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نشده
+ 0
- 0بازی
فیلم
سریال
مطالب