Quantcast
لوکتو | تریلر جدید بخش داستانی بازی Battlefield 5 منتشر شد
ورود عضویت

تریلر جدید بخش داستانی بازی Battlefield 5 منتشر شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 25 مهر 1397
تریلر جدید بخش داستانی بازی Battlefield 5 منتشر شد

در حالیکه بیشتر از یک ماه تا انتشار بازی Battlefield 5 برای رایانههای شخصی و دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 زمان باقیمانده است، استودیوDice  تریلر جدیدی را با محوریت بخش کمپین و تک نفره این عنوان منتشر کرد. بخش کمپین این بازی همانند بازی Battlefield 1 شامل چندین بخش با عنوان War Stories خواهد بود که داستانهای متفاوتی را از جنگ جهانی دوم و از دید مردان و زنان حاضر در این جنگ روایت میکند. تریلر جدید این بازی را با هم میبینیم:

 

 

در بخش داستانی این بازی مجموعا چهار War Stories با نامهای Nordlys، Under No Flag، Tirailleur و The Last Tiger وجود خواهد داشت. قسمت اول از دید یک زن در کشور نروژ دنبال میشود که برای آزادی کشور و نجات خانوادهاش به نیروهای مقاومت پیوسته است و بخش دوم روی یک جوان تبهکار انگلیسی متمرکز است که وظیفهی نابودی پایگاههای هوایی آلمانها در بیابان آفریقای شمالی برعهده دارد. بخش Tirailleur داستان یک گروه سنگالی از نیروهای استعماری فرانسه را دنبال میکند که باید برای آزادی کشور فرانسه تلاش کنند. داستان بخش پایانی کمپین این بازی اما از دیدگاه نیروهای آلمانی و گروهی تانک سوار با این سوال که چه ایدلوئوژی آن‌ها را به این نقطه رسانده است، روایت میشود.

بازی Battlefield 5 در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸) منتشر میشود.


برچسب ها: Battlefield V - Battlefield 5

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیو Bioware در تکاپو برای ساخت نسخه دمو بازی Anthem است

استودیو Bioware تمام تلاش خود را برای آماده سازی نسخه دمو بازی Anthem برای نمایشگاه E3 به کار بسته است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 11 اردیبهشت 1397

تریلر Battlefield V منتشر شد

اولین تریلر Battlefield V منتشر شد. با لوکتو و تماشای این تریلر همراه باشید.

حسام افرومند - 02 خرداد 1397

نظر سازندگان بازی Battlefield V در مورد حالت بتل رویال

با عرضه‌ی عناوین PUBG و Fortnite Battle Royale، سبک بتل رویال جان تازه‌ای گرفته. آیا شاهد وجود این مود در بتلفیلد بعدی خواهیم بود؟ با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 05 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Battlefield V
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب