Quantcast
لوکتو | پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد
ورود عضویت

پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 26 مهر 1397
پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

بزودی همه ما می‌توانیم عنوان جدید راک استار را تجربه کنیم، اما قطعاً کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی پیش خرید کرده‌اند با خبر حجم عظیم بازی کمی نگران شده‌اند، اما اگر همیشه بازی‌ها را دیجیتالی پیش خرید می‌کنید بهتر است بدانید که این بار با دفعات قبل کمی متفاوت است و حالا برای پیش دانلود بازی حدوداً هفت روز زمان دارید. راک استار رسماً اعلام کرد که پیش دانلود بازی از روز جمعه ساعت 12 AM ET (حدوداً ساعت هشت صبح روز جمعه) آغاز خواهد شد.

در توییتی که منتشر شد، زمان نمایش تریلر روز عرضه بازی هم مشخص شد و همین امروز می‌توانید در ساعت 10 AM ET (حدوداً ساعت ۱۸) آخرین نمایش بازی Red Dead Redemption 2 را مشاهده کنید.

اگر باید بازی را پیش دانلود کنید به این معناست که آن را پیش خرید کرده‌اید، پس مقداری پول نقد از همین حالا در بخش داستانی بازی دارید، کسانی که زودتر بازی را پیش خرید کرده بودند یک نقشه گنج هم در کنار این پول نقد به دست می‌آورند. اما بازی در حالت فیزیکی، دو نسخه Special و  Ultimate edition خواهد داشت و در این دو بسته آیتم‌های جذابی وجود دارد. اما بسته کالکتورز ادیشن بازی که بسیار هم خبر ساز بود، شامل کارت‌های بازی، یک باندانا، یک صندوق و بسته بازی دبرنا می‌شود، اما جالب است بدانید که در این نسخه، اثری از دیسک بازی نیست.

اینطور که پیداست، راک استار دنیایی عظیم با جزئیات فراوان ساخته و تقریباً در این بازی شما می‌توانید دست به هر سرگرمی بزنید، شکار کنید، ماهی بگیرید، با اعضای گروه بازی کنید و حتی در بخش آنلاین با دوستتان اسب سواری کنید. در این بازی باید لباس‌هایتان را با دمای محیط هماهنگ کنید و غذا بخورید. دیالوگ‌های بازی بنا به سبک شما تغییر می‌کنند و به گفته دن هاوسر (Dan Houser) ۵۰۰ هزار دیالوگ در بازی وجود خواهد داشت.

اما تمامی این نکات حیرت آور با بهایی سنگین به دست آمده، اینطور که پیداست به گفته هاوسر، سازندگان در راک‌استار گاهی ۱۰۰ ساعت در هفته مشغول به کار می‌شدند. اما امروز فهمیدیم که او فقط در رابطه با خود و بعضی از افراد گروه نویسندگی صحبت می‌کرده است.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Death Stranding احتمالا وارد مرحله تدوین شده است

براساس گفته‌های جدید هیدئو کوجیما و تروی بیکر یکی از گویندگان بازی Death Stranding، احتمالا این عنوان وارد مرحله تدوین شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آبان 1397

از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد

استودیو نینجا تئوری که بعد از ساخت بازی Hellblade در سکوت فرو رفته، با توجه به صحبت‌های فیل اسپنسر، قرار است در سال آینده عنوانی جدید را معرفی کند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب