Quantcast
لوکتو | پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد
ورود عضویت

پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 26 مهر 1397
پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

بزودی همه ما می‌توانیم عنوان جدید راک استار را تجربه کنیم، اما قطعاً کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی پیش خرید کرده‌اند با خبر حجم عظیم بازی کمی نگران شده‌اند، اما اگر همیشه بازی‌ها را دیجیتالی پیش خرید می‌کنید بهتر است بدانید که این بار با دفعات قبل کمی متفاوت است و حالا برای پیش دانلود بازی حدوداً هفت روز زمان دارید. راک استار رسماً اعلام کرد که پیش دانلود بازی از روز جمعه ساعت 12 AM ET (حدوداً ساعت هشت صبح روز جمعه) آغاز خواهد شد.

در توییتی که منتشر شد، زمان نمایش تریلر روز عرضه بازی هم مشخص شد و همین امروز می‌توانید در ساعت 10 AM ET (حدوداً ساعت ۱۸) آخرین نمایش بازی Red Dead Redemption 2 را مشاهده کنید.

اگر باید بازی را پیش دانلود کنید به این معناست که آن را پیش خرید کرده‌اید، پس مقداری پول نقد از همین حالا در بخش داستانی بازی دارید، کسانی که زودتر بازی را پیش خرید کرده بودند یک نقشه گنج هم در کنار این پول نقد به دست می‌آورند. اما بازی در حالت فیزیکی، دو نسخه Special و  Ultimate edition خواهد داشت و در این دو بسته آیتم‌های جذابی وجود دارد. اما بسته کالکتورز ادیشن بازی که بسیار هم خبر ساز بود، شامل کارت‌های بازی، یک باندانا، یک صندوق و بسته بازی دبرنا می‌شود، اما جالب است بدانید که در این نسخه، اثری از دیسک بازی نیست.

اینطور که پیداست، راک استار دنیایی عظیم با جزئیات فراوان ساخته و تقریباً در این بازی شما می‌توانید دست به هر سرگرمی بزنید، شکار کنید، ماهی بگیرید، با اعضای گروه بازی کنید و حتی در بخش آنلاین با دوستتان اسب سواری کنید. در این بازی باید لباس‌هایتان را با دمای محیط هماهنگ کنید و غذا بخورید. دیالوگ‌های بازی بنا به سبک شما تغییر می‌کنند و به گفته دن هاوسر (Dan Houser) ۵۰۰ هزار دیالوگ در بازی وجود خواهد داشت.

اما تمامی این نکات حیرت آور با بهایی سنگین به دست آمده، اینطور که پیداست به گفته هاوسر، سازندگان در راک‌استار گاهی ۱۰۰ ساعت در هفته مشغول به کار می‌شدند. اما امروز فهمیدیم که او فقط در رابطه با خود و بعضی از افراد گروه نویسندگی صحبت می‌کرده است.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب