Quantcast
لوکتو | امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد
ورود عضویت

امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 26 مهر 1397
امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد

بسیاری از هنرمندان در سراسر جهان، تحت تاثیر بازی God of War قرار گرفته‌اند و همین اتفاق موجب شد که کریتوس (Kratos) و پسرش را در دنیای دلنشین انیمه‌ای هم ببینیم.

شرکت Blaze Manga ویدئویی را منتشر کرده که با کنار هم قرار دادن تعداد زیادی آرت ورک یک انیمیشن بسیار زیبا را تشکیل می‌دهند. همچنین مراحل دوباره سازی شخصیت کریتوس و پسرش هم در این ویدئو بسیار جذاب است.

 

پروژه به کمک طرح‌های اولیه آغاز شد و بعد Blaze Manga تصمیم گرفت تا با کمک گرفتن از آرت ورک‌ها جزئیات شخصیت‌ها را بسازد. همینطور که کار جلو تر می‌رود، روند ساخت شخصیت‌ها بهتر می‌شود و حتی جزئیات بدن و لباس آرتیوس (Atreus) هم بسیار زیبا کار شده‌ است.

 

این  موضوع نمایش دهنده کار با اشتیاق بر روی یک طرح است، جزئیات بسیار زیبا مثل سایه گرگ در اطراف آرتیوس و افکت انفجاری که از سلاح کرتوس خارج می‌شود نشان دهنده یک کار درجه یک است.

 

Photo

 

کار پایانی شرکت Blaze Manga  را می‌توانید مشاهده کنید، این سبک از کار بسیار حیرت‌انگیز است و می‌تواند بستر خوبی برای ساخت یک انیمه کامل بر اساس بازی باشد.

هنوز مشخص نیست که آخر کار این آرت ورک زیبا به کجا خواهد کشید اما می‌توان با اطمینان گفت که اگر با همین روند انیمه‌ای ساخته شود بسیاری از طرفداران بازی از آن استقبال خواهند کرد.


برچسب ها: God of War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد

استودیو نینجا تئوری که بعد از ساخت بازی Hellblade در سکوت فرو رفته، با توجه به صحبت‌های فیل اسپنسر، قرار است در سال آینده عنوانی جدید را معرفی کند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب