Quantcast
لوکتو | امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد
ورود عضویت

امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 26 مهر 1397
امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد

بسیاری از هنرمندان در سراسر جهان، تحت تاثیر بازی God of War قرار گرفته‌اند و همین اتفاق موجب شد که کریتوس (Kratos) و پسرش را در دنیای دلنشین انیمه‌ای هم ببینیم.

شرکت Blaze Manga ویدئویی را منتشر کرده که با کنار هم قرار دادن تعداد زیادی آرت ورک یک انیمیشن بسیار زیبا را تشکیل می‌دهند. همچنین مراحل دوباره سازی شخصیت کریتوس و پسرش هم در این ویدئو بسیار جذاب است.

 

پروژه به کمک طرح‌های اولیه آغاز شد و بعد Blaze Manga تصمیم گرفت تا با کمک گرفتن از آرت ورک‌ها جزئیات شخصیت‌ها را بسازد. همینطور که کار جلو تر می‌رود، روند ساخت شخصیت‌ها بهتر می‌شود و حتی جزئیات بدن و لباس آرتیوس (Atreus) هم بسیار زیبا کار شده‌ است.

 

این  موضوع نمایش دهنده کار با اشتیاق بر روی یک طرح است، جزئیات بسیار زیبا مثل سایه گرگ در اطراف آرتیوس و افکت انفجاری که از سلاح کرتوس خارج می‌شود نشان دهنده یک کار درجه یک است.

 

Photo

 

کار پایانی شرکت Blaze Manga  را می‌توانید مشاهده کنید، این سبک از کار بسیار حیرت‌انگیز است و می‌تواند بستر خوبی برای ساخت یک انیمه کامل بر اساس بازی باشد.

هنوز مشخص نیست که آخر کار این آرت ورک زیبا به کجا خواهد کشید اما می‌توان با اطمینان گفت که اگر با همین روند انیمه‌ای ساخته شود بسیاری از طرفداران بازی از آن استقبال خواهند کرد.


برچسب ها: God of War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب