Quantcast
لوکتو | بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است
ورود عضویت

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 28 مهر 1397
بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

بعد از انتشار بازی Red Dead Redemption 2، احتمالا یکی از مورد انتظارترین عنوان در بین بازی‌های رایانه‌ای، بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود که هنوز در دست ساخت است و هیچ تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

اما در هر حال این بازی روز به روز مراحل ساختش را طی می‌کند و رو به پیشرفت است. در مصاحبه اخیر CD Projekt Red با مجله PC Gamer، نویسنده بازی، استنیسلاو سویسیکی (Stanislaw Swiecicki) توضیح داد که بازی چگونه از عناوین قدیمی در سبک سایبرپانک الگو گرفته و به طور خاص فیلم‌هایRobocop  و  Blade Runnerرا مثال زد:

«برخی عناوین در سبک سایرپانک، اکشن‌های بسیار جذاب هستند مثلTerminator  و RoboCop، اما تعدادی دیگر از فیلم‌ها در این سبک، فلسفی‌تر و پر محتواتر هستند و پیچش‌ها و داستان‌های عمیق را در آن‌ها شاهد هستیم، مثل فیلم‌های Blade Runner یا  Ghost in the Shell. قصد ما از ساخت بازی، این است که عناصر موجود در هر دو سبک را به بهترین نحو ممکن و به اندازه مورد نیاز در بازی قرار دهیم و قرار است که بتوانید کاشت ابزار‌های مختلف درون بدنتان و استفاده از پیشرفته‌ترین سلاح‌های ممکن را در کنار یک داستان پیچیده و عمیق تجربه کنید. ما دوست داشتیم چگونگی شخصیت افراد و انسان‌ها را در چنین دنیایی را مورد بررسی و سوال قرار دهیم.»

اما از طرفی دیگر، پاتریک مایلز (Patrick Mills)، طراح مرحله بازی، اشاره کرد که در Cyberpunk 2077 مراحل به گونه‌ای ساخته شده‌اند که شما می‌توانید با خلاقیت خودتان هر طوری که دوست دارید آن‌ها را به اتمام برسانید:

«همیشه راه دومی وجود خواهد داشت، نمیگویم که دقیقاً مانند بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild است، اما چنین امکانی وجود خواهد داشت. راه اصلی همیشه موجود خواهد بود، اما زمان‌هایی است که شما به چیزی فکر می‌کنید و به نظرتان باید بتوانید مرحله را از آن طریقی که دوست دارید تمام کنید. پس بدانید که این امکان وجود دارد و بازی بسیار پیچیده خواهد بود.»

او در ادامه اضافه کرد که بخش اتمام ماموریت‌ها کاملا با بازی The Witcher 3 متفاوت خواهد بود، چرا که اساس دو بازی با یکدیگر متفاوت هستند:

«زمانی که در بازی ارتباطات مخابراتی وجود دارد، همه چیز تغییر خواهد کرد. اگر در دنیای واقعی بخواهید یک ماموریت دریافت کنید، اکثرا با یک تماس تلفنی یا یک پیامک کارتان راه می‌افتد. تیم سازنده ما در حال حاضر روی اتفاقات غیر منتظره در دنیای بازی کار می‌کنند که بسیاری از این اتفاقات پتانسیل تبدیل شدن به یک ماموریت کامل را خواهند داشت.»

همان‌طور که می‌دانید بازی Cyberpunk 2077 هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد، اما می‌دانیم که برای کنسول‌های فعلی و البته رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Cyberpunk 2077

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پاسخ CD Projekt Red به برخی از شایعات پیرامون بازی Cyberpunk 2077

استودیو CD Projekt Red در توییتی نگرانی‌‌های طرفدارها در مورد بازی Cyberpunk 2077 را برطرف کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 29 آبان 1396

بازی Cyberpunk 2077 در E3 2018 نمایش خواهد داشت

طبق گزارشی که یک سایت لهستانی منتشر کرده، بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت.

حسام افرومند - 26 دی 1396

آهنگسازان بازی Cyberpunk 2077 مشخص شدند

اطلاعات اندک اما جالبی هم از موسیقی که سازندگان بازی از آهنگسازان می‌خواهند، هم منتشر شده است که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

حسام افرومند - 02 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Cyberpunk 2077
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب