Quantcast
لوکتو | چالش‌های هفته چهارم (فصل ششم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش‌های هفته چهارم (فصل ششم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 29 مهر 1397
چالش‌های هفته چهارم (فصل ششم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانیست که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.


شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید
همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

چالش‌های همگانی:

  • Use a Port-a-Fort or Port-a-Fortress in different matches (5)  - پنج ستاره – (در این چالش شما باید پنج بار از Port-a-Fort و یا Port-a-Fortress استفاده کنید)
  • Search an Ammo Box in different Named Locations (7) پنج ستاره – (به هفت منطقه مختلف بروید و به دنبال جعبه مهمات باشید.)
  • Ring the doorbell of a house with an opponent inside in different matches (HARD) (3) ۱۰ ستاره – (در این چالش باید زنگ درب خانه‌ها را بزنید. یکی از سختی‌های این چالش پیدا کردن این زنگ‌ها است.)

چالش‌های دارندگان Battle Pass:

  • Land at Greasy Grove (1)  - (این چالش‌ همانند چالش‌های Stage است. به این شکل که باید بعد از پریدن در منطقه Greasy Grove وارد صفحه چالش‌هایتان شوید و مکان جدیدی که اعلام می‌کند را مشاهده کنید.)
  • Dance on top of a Clock Tower (این چالش‌ نیز همانند چالش بالا است و شما باید در مکان‌های مختلفی که بازی اعلام می‌کند برقصید.)
  • Get a score of 3 or more at different Shooting Galleries (HARD) (5) ۱۰ ستاره – (در بازی سیبل‌های هدفی به وجود آمده که باید با استفاده از شات‌گان به طرف آن‌ها شلیک کنید. در ادامه مکان دقیق آن‌ها را مشخص کرده‌ایم.)
  • Eliminate opponents near any of the Corrupted Areas (HARD) (3) ۱۰ ستاره – (شما باید در این چالش سه نفر را در مناطق جدیدی که با شروع فصل ششم به بازی اضافه شدند بکشید.)

سیبل‌های هدف در کجا قرار دارند؟

Photo

در یکی از چالش‌های این هفته باید یک تا سه بار به سیبل‌های هدفی که در بازی مهیا شده است شلیک کنید. ما در بالا مکان دقیق آن‌ها را مشخص کرده‌ایم.

مناطق جدیدی که به نقشه اضافه شده‌اند در کجا قرار دارند؟

Photo

برای حل چالش‌های این هفته باید با مناطق جدیدی که به نقشه اضافه شده‌اند آشنا باشید. این مناطق همان مناطقی است که مکعب روی آن‌ها اثر جاذبه‌ای اعمال کرده بود و بعد از شروع فصل ششم بازی، به شکل گودال‌هایی درآمده‌اند که در آن‌ها سنگ Shadow Stone نیز وجود دارد. اما برای اینکه شما بهتر بدانید که این مناطق در کجای نقشه قرار دارند؛ می‌توانید تصویر بالا مشاهده کنید.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب