Quantcast
لوکتو | بازی Battlefield V بسته الحاقی داستانی نخواهد داشت
ورود عضویت

بازی Battlefield V بسته الحاقی داستانی نخواهد داشت

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 30 مهر 1397
بازی Battlefield V بسته الحاقی داستانی نخواهد داشت

در حالیکه بازی مورد انتظار Battlefield V تمرکز ویژهای را روی بخش مولتی پلیر و ماد بتل رویال داشته است، برخلاف رقیب دیرینه‌اش هنوز بخش تک نفره و داستانی خود را فراموش نکرده و اینبار این بخش را در قالب چند قسمت به عنوان War Stories برای طرفداران بازخواهد گرداند؛ با این حال نباید منتظر گسترش آن از طریق بستههای الحاقی مختلف این بازی باشیم. دن مایتر (Dan Mitre) مدیر و مسئول جامعه جهانی استودیوی Dice تایید کرده است که بسته الحاقی The Last Tiger تعداد War Stories ها را به چهار تبدیل خواهد کرد اما پس از آن، تیم سازنده در هنگام ساخت و ارائه بستههای الحاقی دیگر، تنها بر بخش مولتی پلیر تمرکز خواهد کرد.

«پس از انتشار بسته الحاقی The Last Tiger در ماه دسامبر، هیچ برنامهای برای اضافه کردن یک قسمت جدید به بخش داستانی این بازی از طریق بسته الحاقی Tides of War وجود ندارد»

همانطور که پیش از این اطلاع داده بودیم، بخش کمپین این بازی از دید هر دو جناح مختلف جنگ روایت خواهد شد و این احتمال وجود دارد که اگر بخش کمپین با محبوبیت و استقبال اکثریت طرفداران مواجه شود، استودیو سازنده در رابطه با گسترش و یا عدم گسترش آن تغییر تصمیم بگیرد. بازی Battlefield V در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸) برای رایانههای شخصی و کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Battlefield V

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیو Bioware در تکاپو برای ساخت نسخه دمو بازی Anthem است

استودیو Bioware تمام تلاش خود را برای آماده سازی نسخه دمو بازی Anthem برای نمایشگاه E3 به کار بسته است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 11 اردیبهشت 1397

تریلر Battlefield V منتشر شد

اولین تریلر Battlefield V منتشر شد. با لوکتو و تماشای این تریلر همراه باشید.

حسام افرومند - 02 خرداد 1397

نظر سازندگان بازی Battlefield V در مورد حالت بتل رویال

با عرضه‌ی عناوین PUBG و Fortnite Battle Royale، سبک بتل رویال جان تازه‌ای گرفته. آیا شاهد وجود این مود در بتلفیلد بعدی خواهیم بود؟ با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 05 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Battlefield V
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب