Quantcast
لوکتو | نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد
ورود عضویت

نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 01 آبان 1397
نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

پس از این که  در روز گذشته ویدئویی چند ثانیه‌ای از گیم‌پلی بازی فاش شد، حالا زودتر از تاریخ عرضه بازی، تصاویری از نقشه کامل Red Dead Redemption 2 به بیرون درز کرده که نمایش دهنده یک دنیای بسیار بزرگ و وسیع است.

 

امروز شاهد این هستیم که درست چند روز قبل از عرضه رسمی بازی،جزئیاتی از نقشه بازی در فضای اینترنت فاش شده است. صبح امروز تصویری از نقشه بازی در فضای مجازی قرار گرفت. تصویری که منتشر شده، شباهت زیادی به نقشه لو رفته‌ای که چند روز پیش منتشر شد دارد و تنها تفاوت آن‌ها، این است که نقشه جدید در یکی از نسخه‌های کتاب راهنما بازی قرار دارد و تقریباً می‌توان آن را تایید شده دانست. یکی از کاربران وبسایت Reddit تصویر نقشه بازی را در صفحه Red Dead Redemption در وبسایت پست کرد.

 

بعد از این اتفاق، یکی دیگر از کاربران پستی را در محیط وبسایت قرار داد که به وسیله یک لینک، امکان دیده شدن نقشه را به تمامی کاربران در فضای مجازی می‌داد. اما بهتر است بدانید که فقط همین یک تصویر از نقشه بازی در محیط اینترنت پخش نشد و حدودا پنج تصویر دیگر که نقشه بازی را بسیار دقیق تر نشان می‌دهند هم مشخص شدند. همانطور که می‌دانید تصاویر از کتاب راهنمایی بازی به زبان آلمانی درز کرده‌اند و برخی کاربران آلمانی با بررسی نقشه بازی، توانستند اطلاعاتی را به دست بیاورند. یکی از این افراد بعد از ترجمه کامل تصاویر، اعلام کرد که کسانی که به زبان آلمانی مسلط نیستند، چیز زیادی را از دست نداده‌اند، چرا که بسیاری از اسم‌ها، نام مناطقی هستند که ما نمیشناسیم، پس چیز زیادی برای درک نکردن وجود ندارد.

 

.Photo

 

اطلاعات نقشه بازی حدود یک ماه قبل از طریق یک مقاله فاش شده بود، که اشاره می‌کرد نقشه نسخه قبلی در Red Dead Redemption 2 هم وجود خواهد داشت و مناطق آشنایی را در بازی خواهیم دید. در ادامه مقاله نوشته شده بود که این نقشه جدید نه تنها بزرگترین، بلکه پر جزئیات ترین نقشه ساخته شده توسط راک‌ استار است.

 

همانطور که در طی نزدیک شدن به عرضه بازی مشاهده کردیم، اطلاعات خیلی کمی از بازی فاش شد اما با این حال باز هم می‌توان حدس زد که افردی در راک استار گیمز وجود دارند که اطلاعات را لو می‌دهند.

بازی Red Dead Redemption 2 سه روز دیگر، جمعه 4 آبان ماه (26 اکتبر) برای کنسول‌های پلی‌ استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب