Quantcast
لوکتو | جید ریموند از شرکت EA جدا شد
ورود عضویت

جید ریموند از شرکت EA جدا شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 01 آبان 1397
جید ریموند از شرکت EA جدا شد

جید ریموند، موسس استودیو Motive، قبل از کار با EA در ساخت بازی‌های Assassin's Creed و Watch Dogs همکاری بسیار زیادی را با شرکت Ubisoft داشت و پس از تغییر رویه کمپانی، ریموند از یوبیسافت جدا شد و با تاسیس استودیو موتیو به شرکت EA پیوست.

 

استودیو موتیو، همکاری زیادی را برای ساخت بازی Star Wars با Visceral Games داشت و این بازی قرار بود به کارگردانی امی هنیگ (Amy-Hennig) ساخته شود. اما همه چیز طبق روال پیش نرفت، امسال پروژه و استودیو، هر دو منحل شدند و استودیو موتیو به همکاری سازندگان برای ساخت بازی Star Wars: Battlefront II پرداخت.

 

با توجه به بیانیه‌ای که به تازگی منتشر شده، با جدا شدن ریموند از استودیو موتیو، حالا سامانتا ریان (Samantha Ryan)، کسی که بخش بازی‌های موبایل شرکت و ریاست BioWare را به عهده داشت، رئیس موتیو خواهد شد.

 

EA توضیح داد که این تصمیم خود ریموند بوده:

 

«با این تغییرات ریموند تصمیم به ترک Electronic Arts گرفت.
در زمانی که با ما همکاری کرد، کمک بزرگی برای ساخت یک تیم خوب به ما بود و پروژه‌هایی که با کمکش در استودیو موتیو و سایر استودیو‌ها شروع کردیم، ادامه خواهند داشت. ما قدردان تمامی زحمات او هستیم و امیدواریم که در این ماجراجویی‌اش به هرکجا که می‌رود موفق باشد.»


برچسب ها: Star Wars

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Death Stranding احتمالا وارد مرحله تدوین شده است

براساس گفته‌های جدید هیدئو کوجیما و تروی بیکر یکی از گویندگان بازی Death Stranding، احتمالا این عنوان وارد مرحله تدوین شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آبان 1397

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب