Quantcast
لوکتو | جید ریموند از شرکت EA جدا شد
ورود عضویت

جید ریموند از شرکت EA جدا شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 01 آبان 1397
جید ریموند از شرکت EA جدا شد

جید ریموند، موسس استودیو Motive، قبل از کار با EA در ساخت بازی‌های Assassin's Creed و Watch Dogs همکاری بسیار زیادی را با شرکت Ubisoft داشت و پس از تغییر رویه کمپانی، ریموند از یوبیسافت جدا شد و با تاسیس استودیو موتیو به شرکت EA پیوست.

 

استودیو موتیو، همکاری زیادی را برای ساخت بازی Star Wars با Visceral Games داشت و این بازی قرار بود به کارگردانی امی هنیگ (Amy-Hennig) ساخته شود. اما همه چیز طبق روال پیش نرفت، امسال پروژه و استودیو، هر دو منحل شدند و استودیو موتیو به همکاری سازندگان برای ساخت بازی Star Wars: Battlefront II پرداخت.

 

با توجه به بیانیه‌ای که به تازگی منتشر شده، با جدا شدن ریموند از استودیو موتیو، حالا سامانتا ریان (Samantha Ryan)، کسی که بخش بازی‌های موبایل شرکت و ریاست BioWare را به عهده داشت، رئیس موتیو خواهد شد.

 

EA توضیح داد که این تصمیم خود ریموند بوده:

 

«با این تغییرات ریموند تصمیم به ترک Electronic Arts گرفت.
در زمانی که با ما همکاری کرد، کمک بزرگی برای ساخت یک تیم خوب به ما بود و پروژه‌هایی که با کمکش در استودیو موتیو و سایر استودیو‌ها شروع کردیم، ادامه خواهند داشت. ما قدردان تمامی زحمات او هستیم و امیدواریم که در این ماجراجویی‌اش به هرکجا که می‌رود موفق باشد.»


برچسب ها: Star Wars

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب