Quantcast
لوکتو | جید ریموند از شرکت EA جدا شد
ورود عضویت

جید ریموند از شرکت EA جدا شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 01 آبان 1397
جید ریموند از شرکت EA جدا شد

جید ریموند، موسس استودیو Motive، قبل از کار با EA در ساخت بازی‌های Assassin's Creed و Watch Dogs همکاری بسیار زیادی را با شرکت Ubisoft داشت و پس از تغییر رویه کمپانی، ریموند از یوبیسافت جدا شد و با تاسیس استودیو موتیو به شرکت EA پیوست.

 

استودیو موتیو، همکاری زیادی را برای ساخت بازی Star Wars با Visceral Games داشت و این بازی قرار بود به کارگردانی امی هنیگ (Amy-Hennig) ساخته شود. اما همه چیز طبق روال پیش نرفت، امسال پروژه و استودیو، هر دو منحل شدند و استودیو موتیو به همکاری سازندگان برای ساخت بازی Star Wars: Battlefront II پرداخت.

 

با توجه به بیانیه‌ای که به تازگی منتشر شده، با جدا شدن ریموند از استودیو موتیو، حالا سامانتا ریان (Samantha Ryan)، کسی که بخش بازی‌های موبایل شرکت و ریاست BioWare را به عهده داشت، رئیس موتیو خواهد شد.

 

EA توضیح داد که این تصمیم خود ریموند بوده:

 

«با این تغییرات ریموند تصمیم به ترک Electronic Arts گرفت.
در زمانی که با ما همکاری کرد، کمک بزرگی برای ساخت یک تیم خوب به ما بود و پروژه‌هایی که با کمکش در استودیو موتیو و سایر استودیو‌ها شروع کردیم، ادامه خواهند داشت. ما قدردان تمامی زحمات او هستیم و امیدواریم که در این ماجراجویی‌اش به هرکجا که می‌رود موفق باشد.»


برچسب ها: Star Wars

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch امروز منتشر شد و با این آپدیت شاهد اضافه شدن قهرمان جدید به همراه دستیارش به بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

اطلاعات جدیدی از کامیک بوک بازی Life Is Strange منتشر شد

کامیک بوک جدیدی بر اساس بازی محبوب Life Is Strange منتشر خواهد شد و در این کتاب شاهد دنباله داستان مکس (Max) و کلویی (Chloe) خواهیم بود. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب