Quantcast
لوکتو | سازندگان Borderlands قصد ساخت فرانچایزی جدید را دارند
ورود عضویت

سازندگان Borderlands قصد ساخت فرانچایزی جدید را دارند

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 02 آبان 1397
سازندگان Borderlands قصد ساخت فرانچایزی جدید را دارند

زمانی که نام Gearbox Software به گوش‌تان می‌رسد، به بازی‌هایی با درجه بندی زیر 18 سال فکر نمی‌کنید، چرا که آن‌ها هیچگاه چنین عناوینی نساخته‌اند، Borderlands، Duke Nukem Forever و Bulletstorm: Full Clip Edition از عناوین این سازندگان هستند و قطعاً هیچکدام برای تمام سنین مجاز نیستند. اما اینطور که پیداست این بار آن‌ها قصد ساخت فرانچایزی متفاوت را دارند، گیرباکس این‌بار عنوانی مخصوص تمامی سنین خواهد ساخت.

این اطلاعات جدید را جان ویگنوچی (John Vignocchi)، تهیه کننده اجرایی جدید استودیو گیرباکس منتشر کرده است:

 

«خبر مهم، بسیار مشتاقم که اعلام کنم در حال پیوستن به شرکت گیرباکس هستم و به زودی پست تهیه کننده اجرایی را برای فرانچایز جدید به عهده خواهم گرفت.»

«ما بر روی عنوانی نو کار می‌کنیم و قصد داریم بازیکنان را در تمامی سنین شگفت زده و راضی کنیم، چه شش ساله و چه شصت ساله باشید. بسیار مشتاقم تا اطلاعات بیشتری را با شما در میان بگذارم.»

 

ویگنوچی چیز‌های زیادی را در رابطه با بازی‌های خانوادگی می‌داند، چرا که قبلا تهیه کننده اجرایی Disney Infinity بوده است. به نظرتان امکان ساخت عنوانی بر پایه و اساس اسباب‌بازی‌ها زنده مثل عناوین لگو، توسط گیرباکس وجود دارد؟ در سال 2018 چنین چیزی کمی بعید به نظر می‌رسد، چرا که سلیقه بازیکن‌ها در این روز‌ها بسیار تغییر کرده، اما یادمان نرود که گیرباکس به تازگی و در سال 2016 یک نسخه جدید از Duke Nukem را منتشر کرده است. پس با این تفاسیر اصلا مشخص نیست که آن‌ها چه فکری در سر دارند. اما اینطور که به نظر می‌رسد آن‌ها به دنبال ساخت عنوانی شبیه به Fortnite هستند.

 

بعد از عرضه بازی Borderlands در سال 2012، گیرباکس قصد داشت با Battleborn که عنوانی در سبک شوتر قهرمان محور بود موفقیت‌هایش را ادامه دهد، اما همه ما دیدیم که این عنوان توانایی مقابله با Overwatch را نداشت و متاسفانه شکست خورد. بعد از این اتفاق، استودیو کار بزرگی انجام نداده و هنوز هم شایعات ساخت Borderlands 3 به گوش می‌رسد و حالا بعد از گذشت زمانی زیاد، توییت ویگنوچی را می‌بینیم، با این حال هنوز هم چیزی به طور رسمی معرفی نشده است.

 

به نظر شما گیرباکس بر روی چه سبکی از بازی کار خواهد کرد؟


برچسب ها: borderlands 3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب