Quantcast
لوکتو | سازندگان Borderlands قصد ساخت فرانچایزی جدید را دارند
ورود عضویت

سازندگان Borderlands قصد ساخت فرانچایزی جدید را دارند

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 02 آبان 1397
سازندگان Borderlands قصد ساخت فرانچایزی جدید را دارند

زمانی که نام Gearbox Software به گوش‌تان می‌رسد، به بازی‌هایی با درجه بندی زیر 18 سال فکر نمی‌کنید، چرا که آن‌ها هیچگاه چنین عناوینی نساخته‌اند، Borderlands، Duke Nukem Forever و Bulletstorm: Full Clip Edition از عناوین این سازندگان هستند و قطعاً هیچکدام برای تمام سنین مجاز نیستند. اما اینطور که پیداست این بار آن‌ها قصد ساخت فرانچایزی متفاوت را دارند، گیرباکس این‌بار عنوانی مخصوص تمامی سنین خواهد ساخت.

این اطلاعات جدید را جان ویگنوچی (John Vignocchi)، تهیه کننده اجرایی جدید استودیو گیرباکس منتشر کرده است:

 

«خبر مهم، بسیار مشتاقم که اعلام کنم در حال پیوستن به شرکت گیرباکس هستم و به زودی پست تهیه کننده اجرایی را برای فرانچایز جدید به عهده خواهم گرفت.»

«ما بر روی عنوانی نو کار می‌کنیم و قصد داریم بازیکنان را در تمامی سنین شگفت زده و راضی کنیم، چه شش ساله و چه شصت ساله باشید. بسیار مشتاقم تا اطلاعات بیشتری را با شما در میان بگذارم.»

 

ویگنوچی چیز‌های زیادی را در رابطه با بازی‌های خانوادگی می‌داند، چرا که قبلا تهیه کننده اجرایی Disney Infinity بوده است. به نظرتان امکان ساخت عنوانی بر پایه و اساس اسباب‌بازی‌ها زنده مثل عناوین لگو، توسط گیرباکس وجود دارد؟ در سال 2018 چنین چیزی کمی بعید به نظر می‌رسد، چرا که سلیقه بازیکن‌ها در این روز‌ها بسیار تغییر کرده، اما یادمان نرود که گیرباکس به تازگی و در سال 2016 یک نسخه جدید از Duke Nukem را منتشر کرده است. پس با این تفاسیر اصلا مشخص نیست که آن‌ها چه فکری در سر دارند. اما اینطور که به نظر می‌رسد آن‌ها به دنبال ساخت عنوانی شبیه به Fortnite هستند.

 

بعد از عرضه بازی Borderlands در سال 2012، گیرباکس قصد داشت با Battleborn که عنوانی در سبک شوتر قهرمان محور بود موفقیت‌هایش را ادامه دهد، اما همه ما دیدیم که این عنوان توانایی مقابله با Overwatch را نداشت و متاسفانه شکست خورد. بعد از این اتفاق، استودیو کار بزرگی انجام نداده و هنوز هم شایعات ساخت Borderlands 3 به گوش می‌رسد و حالا بعد از گذشت زمانی زیاد، توییت ویگنوچی را می‌بینیم، با این حال هنوز هم چیزی به طور رسمی معرفی نشده است.

 

به نظر شما گیرباکس بر روی چه سبکی از بازی کار خواهد کرد؟


برچسب ها: borderlands 3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

از حالت تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد

در جریان رویداد X018 کمپانی ماکروسافت، از ماد تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 20 آبان 1397

اطلاعات جدیدی از کامیک بوک بازی Life Is Strange منتشر شد

کامیک بوک جدیدی بر اساس بازی محبوب Life Is Strange منتشر خواهد شد و در این کتاب شاهد دنباله داستان مکس (Max) و کلویی (Chloe) خواهیم بود. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب