Quantcast
لوکتو | بازی Red Dead Redemption 2 یک نرم افزار همراه خواهد داشت
ورود عضویت

بازی Red Dead Redemption 2 یک نرم افزار همراه خواهد داشت

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 02 آبان 1397
بازی Red Dead Redemption 2 یک نرم افزار همراه خواهد داشت

همانطور که همه ما متوجه شدیم، بازی Red Dead Redemption 2 وسعت و عظمت زیادی خواهد داشت و سازندگان برای جلوگیری از ایجاد اختلال و گیج شدن بازیکن‌ها، یک کتابچه راهنما را به طور رسمی برای بازی منتشر کردند. اما حالا شاهد این هستیم که نرم‌افزار همراهی ‌هم برای بازی معرفی شده و قرار است مثل کتابچه بازی، به شما کمک کند تا راحتان را در غرب وحشی گم نکنید.

همه ما می‌دانیم که نقشه بازی Red Dead Redemption 2 بسیار بزرگ خواهد بود و این نرم‌افزار همراه، در واقع یک نقشه کمکی خواهد بود و به شما اجازه می‌دهد که در هر جایی از نقشه که دوست دارید زوم کنید و یا علامت بگذارید.

کمی قبل چنین چیزی را در بازی Fallout 4 دیده بودیم، و اینطور که پیداست نرم‌افزار همراه راک استار، شباهت زیادی به نرم‌افزار Fallout دارد. برنامه همراه بازی Red Dead Redemption 2 را می‌توانید به عنوان نقشه کمکی استفاده کنید، اما لازم به ذکر است که این برنامه کاربرد‌های دیگری هم دارد. زمانی که روی کنسول پلی استیشن 4 و یا ایکس باکس وان خودتان مشغول به بازی هستید، می‌توانید آمار‌های مختلف مربوط به آرتور مورگان را در این برنامه مشاهده و کنترل کنید.

با عرضه این برنامه، می‌توانید به راحتی HUD بازی را حذف کنید و از قابلیت‌های خاصی که در صورت حذف HUD به بازی اضافه می‌شود، استفاده کنید، اگر در مخمصه‌ای هم گیر افتادید یک نگاه ساده به صفحه تلفن همراهتان کارتان را راه خواهد انداخت. اگر دوست دارید از منظره‌های زیبای بازی لذت ببرید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از این امکان استفاده کنید.

اما فواید این برنامه همراه بیشتر از این‌ها است. همانطور که می‌دانید آرتور یک دفترچه یادداشت دارد و تقریباً همه چیز را در آن یادداشت می‌کند. حالا با این نرم‌افزار همراه می‌توانید دفترچه آرتور را در تلفن همراه هوشمندتان داشته باشید.

این برنامه به همراه بازی در تاریخ چهار آبان ماه (۲۶ اکتبر) برای سیستم عامل اندروید و IOS منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب