Quantcast
لوکتو | استفاده از موسیقی بازی Spider-Man در فصل جدید سریال Daredevil
ورود عضویت

استفاده از موسیقی بازی Spider-Man در فصل جدید سریال Daredevil

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 03 آبان 1397
استفاده از موسیقی بازی Spider-Man در فصل جدید سریال Daredevil

فصل سوم سریال Daredevil آغاز شده است و تماشاگران متوجه شده‌اند که سریال از موسیقی متن تعدادی از بازی‌های رایانه‌ای استفاده کرده است. به عنوان مثال: استفاده از موسیقی متن بازی Mass Effect 3 و البته، بازی Spider-Man آخرین عنوان Insomniac، بازی که در رابطه با یکی دیگر از قهرمانان مارول است و جالب اینجاست که هر دو این قهرمان‌ها در یک شهر فعالیت می‌کنند.

در کامیک‌های مارول شاهد این هستیم که هر بخش از شهر نیویورک توسط یکی از قهرمانان محافظت می‌شود. برای مثال: اسپایدرمن از منطقه Queens، لوک کیج (Luke Cage) از Harlem و دارداویل از منطقه Hell's Kitchen محافظت می‌کنند. این قهرمان‌ها گهگاهی مسیرشان به یکدیگر می‌رسد و با همکاری هم از نیویورک محافظت می‌کنند و حتی این همبستگی را در سریال Defenders هم مشاهده کردیم.

در کامیک‌ها، اسپایدرمن و Daredevil معمولا به یکدیگر کمک می‌کنند و تیم تشکیل می‌دهند، حتی در مواقعی اسپایدرمن در پرونده‌های حقوقی به مت کمک کرده است. پس با توجه به رابطه‌ای که این دو قهرمان با هم دارند، شنیدن موسیقی متن بازی Spider-Man در سریال Daredevil اتفاق بسیار خوشایندی است. هردو این قهرمان‌ها در دنیای مارول (MCU) حضور دارند، اما هنوز پیتر پارکر (Peter Parker) و مت مرداک (Matt Murdock) روی پرده سینما یکدیگر را ملاقات نکرده‌اند.


برچسب ها: Spider-Man - Daredevil

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جرج آر. آر. مارتین وعده اتمام کتاب های Game of Thrones را به طرفداران داد

جرج آر. آر مارتین خالق دنیای نغمه یخ و آتش وعده اتمام نگارش کتاب‌های این مجموعه را به طرفداران داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

سریال Daredevil کنسل شد

یکی دیگر از سریال‌های سفارشی مارول در شبکه Netflix کنسل شد و دیگر شاهد فصل چهارم این سریال نخواهیم بود. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 09 آذر 1397
۱

سریال لایو اکشن Cowboy Bebop توسط نتفلیکس ساخته می شود

شبکه نتفلیکس از ساخت سریال لایو اکشن Cowboy Bebop در قالب ۱۰ قسمت خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 08 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب