Quantcast
لوکتو | بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد
ورود عضویت

بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد

توسط حسام افرومند در تاریخ 04 آبان 1397
بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد

شرکت SEGA اعلام کرد که عرضه بازی Team Sonic Racing با تاخیر مواجه شده و حالا باید برای تجربه این بازی تا اواخر اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ صبر کرد. بازی Team Sonic Racing که تا پیش از این قرار بود زمستان امسال منتشر شود، اکنون ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.
سگا در بیانیه‌ای علت این تاخیر را دادن زمان بیشتر به تیم سازنده دانست تا بتوانند اثر بهتری خلق کنند. این شرکت، در بیانیه خود، ضمن اظهار ناراحتی از این اتفاق، اعلام کرد که کیفیت از همه چیز  مهم‌تر است و از طرفدارها به خاطر داشتن شکیبایی تشکر کرد.
بازی Team Sonic Racing توسط استودیو Sumo Digital در حال ساخت است و در آن می‌توانید با کنترل یکی از ۱۵ شخصیت بازی و با همکاری تیم خود به مسابقه دادن با دیگران بپردازید.
بازی Team Sonic Racing برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. 


برچسب ها: Team Sonic Racing

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Death Stranding احتمالا وارد مرحله تدوین شده است

براساس گفته‌های جدید هیدئو کوجیما و تروی بیکر یکی از گویندگان بازی Death Stranding، احتمالا این عنوان وارد مرحله تدوین شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آبان 1397

چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هشتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آبان 1397

چالش های هفته هفتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هفتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 18 آبان 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Team Sonic Racing
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب