Quantcast
لوکتو | بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد
ورود عضویت

بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد

توسط حسام افرومند در تاریخ 04 آبان 1397
بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد

شرکت SEGA اعلام کرد که عرضه بازی Team Sonic Racing با تاخیر مواجه شده و حالا باید برای تجربه این بازی تا اواخر اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ صبر کرد. بازی Team Sonic Racing که تا پیش از این قرار بود زمستان امسال منتشر شود، اکنون ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.
سگا در بیانیه‌ای علت این تاخیر را دادن زمان بیشتر به تیم سازنده دانست تا بتوانند اثر بهتری خلق کنند. این شرکت، در بیانیه خود، ضمن اظهار ناراحتی از این اتفاق، اعلام کرد که کیفیت از همه چیز  مهم‌تر است و از طرفدارها به خاطر داشتن شکیبایی تشکر کرد.
بازی Team Sonic Racing توسط استودیو Sumo Digital در حال ساخت است و در آن می‌توانید با کنترل یکی از ۱۵ شخصیت بازی و با همکاری تیم خود به مسابقه دادن با دیگران بپردازید.
بازی Team Sonic Racing برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. 


برچسب ها: Team Sonic Racing

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Team Sonic Racing
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب